(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Ágnes Dátum: 2012-06-27 15:33:38
Gréczi Zoltán írta ekkor: 2012-06-26 21:01:52
Sziasztok! Mi július 2-án megyünk a Caravelbe autóval, de szeretnénk részt venni egy-két fakultatív programon. Pl. Athén, görög est. Meg tudná valaki mondani, melyik napokon vannak ezek a programok? Köszönöm!
Szia! Az Athéni kirándulás vasárnap van, a görög est pedig hétfőn. Szombaton hajókirándulás, péntek skiathos, ha jól emlékszem. Csütörtök Meteorák, szerda Thessaloniki és csúszdapark. Az Athéni sok esetben nem indul, mivel nincs elég jelentkező.
Csorna Adrienn Dátum: 2012-06-26 22:42:37
Sziasztok!Még el is felejtettem megkérdezni tőletek, hogy a parton kagylók vagy ilyesmik vannak-e? Estleg lehet-e őket gyűjteni?Mennyire érdemes augusztusban majd mondjuk esernyőt, pulcsit vinni? smile
Lesku Ivett Dátum: 2012-06-26 22:11:00
Szia Emese! Igen, fent vagyok facen! smile
Lesku Ivett Dátum: 2012-06-26 22:07:46
Szinte ott van a központban a Billys! Jó kis apartman! Én szeretem a nyüzsgést úgyhogy eleve olyan szobát kértünk ami az utcára néz! Tök jó volt este az erkélyen ülni, nézni a nyüzsgést!
Nagy Emese Dátum: 2012-06-26 21:31:54
Repka József írta ekkor: 2012-06-26 21:27:01
Szia Emese! Akkor lehet hogy találkozunk. smile Mi is aug 21-től leszünk a Pelagosban. Ti melyik apartmanban lesztek?
Szia ! Mi a Billysbe anno barátnöm ebben volt.