(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Csorna Adrienn Dátum: 2012-06-27 18:33:01
Amikor megcsípte a párodat a medúza ,akkor bekentétek a csípést valamivel vagy elmúlt magától?
Ágnes Dátum: 2012-06-27 17:56:50
Csorna Adrienn írta ekkor: 2012-06-27 16:46:19
Medúzák vannak?Én egy kicsit tőllük tartok smile Félnék, ha megcsípne mondjuk valamelyik.Vagy ha fürdik mellettük az ember nem is bántanak? vagy hogy kell ezt elképzelni? smile
Volt pár medúza, a páromat meg is csípte egy. Egy csaláncsípéshez tudnám hasonlítani (piros, éget, viszket), szerintem nem okoz komolyabb problémát. Persze, kellemetlen. A vízben búvárkodás közben láttam pár kis medúzát, de nem bántottak. Csak ha pont belerúgsz, szerintem akkor csíp meg. A parton, a homokban láttunk pár nagyobb példányt, valaki kiszedte őket a vízből. Szerintem nem kell miattuk aggódni, nincs sok. Vihar előtt jönnek inkább a part közelébe.
Csorna Adrienn Dátum: 2012-06-27 16:46:19
Medúzák vannak?Én egy kicsit tőllük tartok smile Félnék, ha megcsípne mondjuk valamelyik.Vagy ha fürdik mellettük az ember nem is bántanak? vagy hogy kell ezt elképzelni? smile
Ágnes Dátum: 2012-06-27 15:39:13
Csorna Adrienn írta ekkor: 2012-06-26 22:42:37
Sziasztok!Még el is felejtettem megkérdezni tőletek, hogy a parton kagylók vagy ilyesmik vannak-e? Estleg lehet-e őket gyűjteni?Mennyire érdemes augusztusban majd mondjuk esernyőt, pulcsit vinni? smile
Nekünk most nem volt szükségünk pulcsira, csak az úton. Macedoniában éjszaka hűvös van. Esernyőre nem hiszem, hogy szükség lenne, de ha mégis olcsón megveheted ott is. Ma értünk haza és végig 30-36 fog volt nappal éjszak pedig 25 fok körül. Kagylók inkább csak kicsik vannak és azok se túl szépek, viszont venni tudsz pár euróért nagyon szépeket a boltokban.
Ágnes Dátum: 2012-06-27 15:34:49
Sziasztok! Ma érkeztünk haza Paraliaról, a Caravel apartmanban szálltunk meg. Ha kérdésetek van szívesen válaszolok.