(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Repka József Dátum: 2012-06-26 21:27:01
Nagy Emese írta ekkor: 2012-06-26 21:19:04
Szia ! Mi aug 21-től megyünk. Én 10 éve voltam Paralián azóta megváltoziott. Facebookon fennt vagy ??? Megnézném a tavalyi Paraliás képeket.
Szia Emese! Akkor lehet hogy találkozunk. smile Mi is aug 21-től leszünk a Pelagosban. Ti melyik apartmanban lesztek?
Csorna Adrienn Dátum: 2012-06-26 21:26:29
Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! smile Ivett milyen a véleményed a Bill'ys-ről?Közel van a központ?Van ahol a víz olyan szép"kék" az az igazi klasszikus?Igen fent, vagyok facebookon, tudsz adni egy címet,vagy egy linket ahol megtudnám nézni a képeket!Vagy email címemre is el tudod küldeni a facebook címedet: [email protected]
Repka József Dátum: 2012-06-26 21:21:26
Gréczi Zoltán írta ekkor: 2012-06-26 21:01:52
Sziasztok! Mi július 2-án megyünk a Caravelbe autóval, de szeretnénk részt venni egy-két fakultatív programon. Pl. Athén, görög est. Meg tudná valaki mondani, melyik napokon vannak ezek a programok? Köszönöm!
Szia Zoltán! Az athéni program ha jól tudom vasárnap van (2010-ben akkor volt). A busz éjfélkor indul és késő este ér vissza Paraliára. Sajnos a görög estet nem tudom.
Nagy Emese Dátum: 2012-06-26 21:19:04
Lesku Ivett írta ekkor: 2012-06-26 17:41:12
Szia Adrienn! Mi már 6szor voltunk Parálián! Egyszer voltunk a Billysben ami a Caravel mellett van! A Caravel tulaja nagyon jó fej, Panosnak hívják! Általában hajnal 1ig van nyüzsgés utána már bezárnak az üzletek! De Panosnál mindig van valami bulis zenés est! Mi tavaly nem a Billisben voltunk hanem egy másikban ami a főutcán volt! A busz nekünk mindig kedd délelőtt ért oda kb 10-11 körül! Ez a határtól függ! (is) Voltunk már Athénban is szép hely! A vízzel nincs semmi probléma! Ha fent vagy valamelyik közösségi oldalon nézd meg a képeimet! Az egyiken csak a tavalyi képek vannak a másikon 2-3 évvel ezelőttiek is! Mármint Paráliáról! smile
Szia ! Mi aug 21-től megyünk. Én 10 éve voltam Paralián azóta megváltoziott. Facebookon fennt vagy ??? Megnézném a tavalyi Paraliás képeket.
Gréczi Zoltán Dátum: 2012-06-26 21:01:52
Sziasztok! Mi július 2-án megyünk a Caravelbe autóval, de szeretnénk részt venni egy-két fakultatív programon. Pl. Athén, görög est. Meg tudná valaki mondani, melyik napokon vannak ezek a programok? Köszönöm!