Mi is aug 21-től leszünk a Pelagosban. Ti melyik apartmanban lesztek?
Ivett milyen a véleményed a Bill'ys-ről?Közel van a központ?Van ahol a víz olyan szép"kék" az az igazi klasszikus?Igen fent, vagyok facebookon, tudsz adni egy címet,vagy egy linket ahol megtudnám nézni a képeket!Vagy email címemre is el tudod küldeni a facebook címedet: [email protected]