Sziasztok!
Mi június 13.-án érkeztünk haza, 2 hétig voltunk kint, nagyon kellemes volt, a határokon is simán átmentünk, személyivel!
Az árak, van Lidl üzlet is, nem veszélyesek az árak, étteremben, egy főnek 6-7 euró a menü, mindent lehet kapni, nyugalom van! Mindenkinek jó nyaralást kívánok!
Az utazási irodának, köszönjük a kifogástalan szolgáltatást, amivel kellemessé tették a nyaralásunkat!
Idegenvezetőknek, a kedves hölgyeknek is külön köszönjük a figyelmes, barátságos, segítségüket!
Pelagos Apartman tulajdonosainak is köszönetet mondanék, nagyon kedvesek, figyelmesek voltak!