. Emiatt egy kicsit rossz, pedig eddig vártam az utazást.
A Billy's apartmanban leszünk, azt szeretném kérdezni, hogy milyenek a visszajelzések onnan
Köszönöm
. Emiatt egy kicsit rossz, pedig eddig vártam az utazást.
A Billy's apartmanban leszünk, azt szeretném kérdezni, hogy milyenek a visszajelzések onnan
Köszönöm