(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Pajor Csaba Dátum: 2012-06-21 11:27:16
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, tudja-e valaki, hogy a Meteorákhoz a kirándulás melyik napon van? Júl. 2.-tól jön-e valaki Somogy megyéből Paraliára?
Repka József Dátum: 2012-06-20 09:48:06
Kovács Edit írta ekkor: 2012-06-19 21:12:02
Sziasztok! A családommal 06.26-tól egy hétig leszünk Paralián, a Caravel-ben. Bizonytalanok vagyunk abban, hogy megrendeljük-e a vacsorát a Hotel Europában. Esetleg ott, a helyszínen is meg lehet rendelni, vagy csak néhány napra igánybe venni? A bizonytalanság oka a két tinédzser gyermekem gusztusa, mivel ők még az all inclusive-ban is csak piszkálják az ételt (kedvenc a rántott hús, sült hús, pizza, McDonald's kaja). Ha jól számoltam, egyébként megérné a szállodában vacsorázni, ugye? A szállás közelében van pékség? (Emlékeim szerint nagyon finomak a görög péksütemények is.) Hát McDonald's? (Csak végszükség, éhenhalás esetére.) Előre is köszi.
Szia Edit! Először mikor Paraliára mentünk befizettünk vacsira még itthon. Nagyon finom kaja volt de már a második napon rájöttünk hogy ha minden alkalommal egyénileg választva máshol eszünk is olcsóbban jöttünk volna ki. Általában a menü az kontinentális kaja de rántott hús biztosan nincs benne. smile Nem lebeszélni akarlak de érdeklődj még éttermi árakról mielőtt döntenél. A 20000ft/fő/hét ár kb. 10€/fő/napnak felel meg. Egy gyros 1.5-2.5€ között mozog. Még a gyros tál is 5-7€ (ez 2010-es ár). A Caraveltől nincs messze péksüteményeket árusító hely.
Grand Paralia Dátum: 2012-06-20 09:44:29
Kis-Vén Blanka írta ekkor: 2012-06-17 22:09:06
Tudja valaki milyen most a helyzet Parálián? Egyébként jön valaki július 23-án? :D
Szia Blanka! Parálián csodálatos napsütés van, és forróság. Teljes a nyugalom, a görög emberek változatlanul vendégszeretőek, és szeretettel várják a turistákat. Elindult a szezon, így az összes szórakozóhely már kinyitott, tavernák, pékségek, ajándékboltok, éttermek, vizi sportolási lehetőségek várják a turistákat. Görögország, és mi is szerettel várunk!
Grand Paralia Dátum: 2012-06-20 09:36:24
Kedves Edit ! Minden vendégünknek izlett az étel a Hotel Europában, ahol választékos és bőséges adagokat adnak. A tinédzsereknek is garantáltan izleni fog.Itt is meg lehet rendelni a vacsorát (katalogus 80. oldal) katalogus áron, bár szerintem egyszerűbb otthon befizetni az irodában, azonban tört időszakra, néhány napra nem lehetséges. A péksütemények tényleg nagyon finomak, sok pékség, cukrászda, és fagyizó van. Rengeteg taverna, étterem, és pizzéria található, MCDONALD's nincs. Viszont van magyar étterem, ahol minden magyar étel megtalálható. Várunk szeretettel Titeket!
Kovács Edit Dátum: 2012-06-19 21:12:02
Sziasztok! A családommal 06.26-tól egy hétig leszünk Paralián, a Caravel-ben. Bizonytalanok vagyunk abban, hogy megrendeljük-e a vacsorát a Hotel Europában. Esetleg ott, a helyszínen is meg lehet rendelni, vagy csak néhány napra igánybe venni? A bizonytalanság oka a két tinédzser gyermekem gusztusa, mivel ők még az all inclusive-ban is csak piszkálják az ételt (kedvenc a rántott hús, sült hús, pizza, McDonald's kaja). Ha jól számoltam, egyébként megérné a szállodában vacsorázni, ugye? A szállás közelében van pékség? (Emlékeim szerint nagyon finomak a görög péksütemények is.) Hát McDonald's? (Csak végszükség, éhenhalás esetére.) Előre is köszi.