Szia!Mi hétfőhöz egy hétre,25-én indulunk.Váltjuk egymást. :-) Mi is nagyon várjuk már a családom többi tagjával.Kellemes nyaralást,jó pihenést kívánok!
Szia!Köszönjük szépen!Biztos jó lesz!Sajnos olyan gyorsan repül ott az idő, hogy már Ti is indultok mindjárt!(Ami nektek jó, de nekünk a nyaralás végét jelenti)Jó utat kívánok Nektek is és persze jó nyaralást!