7 éve már, hogy minden évben kétszer utazunk a GrandTours-al. Maximálisan meg vagyunk elégedve a szolgáltatásokkal. Látszik az iroda felépítése, úgy műszaki színvonalon (autóbusz), úgy informatika terén. Idegenvezetők hozzáértése(Viki, Viai, Ági), akik készséggel rendelkezésünkre álltak bármikor. Köszönjük nekik az ott töltött napokat. További sikereket kívánunk az iroda minden dolgozójának!
Köszönettel:
Dóczi Éva ,Zalaegerszeg