(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Kövesdi Roland Dátum: 2012-06-11 19:47:30
Sziasztok mi 18án indulunk Paraliára mire számíthatunk? Érzékelhető a görög huzavona a nyaraló övezetben vagy nem?
Dóczi Éva Dátum: 2012-06-11 17:56:31
7 éve már, hogy minden évben kétszer utazunk a GrandTours-al. Maximálisan meg vagyunk elégedve a szolgáltatásokkal. Látszik az iroda felépítése, úgy műszaki színvonalon (autóbusz), úgy informatika terén. Idegenvezetők hozzáértése(Viki, Viai, Ági), akik készséggel rendelkezésünkre álltak bármikor. Köszönjük nekik az ott töltött napokat. További sikereket kívánunk az iroda minden dolgozójának! Köszönettel: Dóczi Éva ,Zalaegerszeg
Grand Paralia Dátum: 2012-06-10 10:36:07
Minden Barbara írta ekkor: 2012-06-08 14:28:44
Sziasztok!Mi előreláthatólag augusztus 28-tól szeptember 4-ig mennénk Paráliára.Ebben az időszakban milyen ott az időjárás? smile
Kedves Barbara ! Görögországban, mint általában a mediterrán országokban ilyenkor még kellemes az idő. Várunk szeretettel : idegenvezetők
Minden Barbara Dátum: 2012-06-08 14:28:44
Sziasztok!Mi előreláthatólag augusztus 28-tól szeptember 4-ig mennénk Paráliára.Ebben az időszakban milyen ott az időjárás? smile
Grand Paralia Dátum: 2012-06-07 17:22:45
Kedves Anikó ! Körbejártam az összes cukrászdát, de sajnos semelyikben sem árulnak liszmentes édességet. A fagylalt tünik az egyetlen megoldásnak. smile