(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Tóth Vanda Dátum: 2012-06-07 05:42:18
Nagyon tetszik a felújított Weblap!!!!!!Gratula <3 smile
Véghné Szarka Ilona Dátum: 2012-06-06 23:03:15
Sziasztok! A mai napon érkeztünk haza Paraliaról, a nászutunkról:-)! Minden csodálatos volt. A szállásunk a Villa Thalassaban volt, csak ajánlani tudom Mindenkinek. Tiszta rendezett szobák, szép kilátás és nyugodt pihenés. Semmit sem lehet érzeni a görög pánikról. Nagyon szép helyeken jártunk. Voltunk a Meteoráknál, és elmentünk a Skhiathos-i hajóútra is. Nagyon szép volt mindkettő. ne hagyja ki senki sem. Ha bárki a pánikhelyzetről ít butaságokat ne higyjétek el:-).
Grand Paralia Dátum: 2012-06-05 13:52:06
Csatári Anikó írta ekkor: 2012-06-05 12:47:06
T. GrandParalia. Egy hét mulva indulunk Paraliára. Szeretném megkérdezni, hogy te vagy valaki tud e olyan üzletet, cukrászdát, bármit ahol lisztérzékenyeknek való sütiket, édességeket árulnak.Akár Paralián , akár Kateriniben. Két éve voltunk legutóbb, akkor kaptunk egy Katerini címet de ott nem nagyon értették mit akarunk. Minden segítséget előre is köszönök.
Kedves Anikó ! Megkérdezem körben a faluban ! Holnapra már tudni fogom és jelzem ! Üdvözlettel : az idegenvezetők
Csatári Anikó Dátum: 2012-06-05 12:47:06
T. GrandParalia. Egy hét mulva indulunk Paraliára. Szeretném megkérdezni, hogy te vagy valaki tud e olyan üzletet, cukrászdát, bármit ahol lisztérzékenyeknek való sütiket, édességeket árulnak.Akár Paralián , akár Kateriniben. Két éve voltunk legutóbb, akkor kaptunk egy Katerini címet de ott nem nagyon értették mit akarunk. Minden segítséget előre is köszönök.
Ágnes Dátum: 2012-06-04 20:17:41
Repka József írta ekkor: 2012-06-04 20:12:18
Szia Ágnes! A Lidl annak az utcának az elején van amelyikben a Caravel ház. Cirka 3-400m
Köszi, az remek.