T. GrandParalia.
Egy hét mulva indulunk Paraliára. Szeretném megkérdezni, hogy te vagy valaki tud e olyan üzletet, cukrászdát, bármit ahol lisztérzékenyeknek való sütiket, édességeket árulnak.Akár Paralián , akár Kateriniben. Két éve voltunk legutóbb, akkor kaptunk egy Katerini címet de ott nem nagyon értették mit akarunk. Minden segítséget előre is köszönök.
Kedves Anikó !
Megkérdezem körben a faluban ! Holnapra már tudni fogom és jelzem !
Üdvözlettel : az idegenvezetők