Kedves utasok!
Eddig 3x voltunk a családdal Paralián, legutóbb tavaly. Én csak csupa jót tudok írni róla - a szállás ( Villa Aegon, Atlantis apartman ) tiszta rendezett volt. Az utcákon nem tapasztaltam, hogy szemetes lenne a kukákat pedig minden nap ürítették.
A part is tiszta volt. Persze 1-2 cigarettacsikket lehetett látni, de valljuk be őszintén hol nem ?? Olaszországban illetve Spanyolországban is nyaraltam már, de nem gondolom hogy Paralia koszosabb vagy szemetesebb lenne.
A Nagy Sándor úr által leírt bűzt? soha nem éreztük sem a főtéren sem sehol máshol.
Szóval mindent egybevetve én csak javasolni tudom és ha idén is tehetem ( kicsit még kivárok a Görög helyzet miatt ) akkor ismét ide megyek nyaralni.