(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Szőke Andrea Dátum: 2012-06-01 18:39:27
Görögország nem az Unióból lép ki, csak a zónából. Ami azt jelenti, hogy nem lesz Eurója hanem Drachmája lesz ismét.
Kövesdi Roland Dátum: 2012-06-01 16:03:52
Sziasztok és üdvözlök mindenkit! Egy nagy kérdéssel fordulnék azon emberekhez akik konkrét választ tudnak adni majd a fel tett kérdésemre még pedig hogy mit szabad elhinni a Görög helyzetről és mit sem, mert én 18-án utazok kedvesemmel Paraliára és eddig az Unió végett elég a személyi igazolvány viszont ha netalántán kilépnének akkor mi lesz vagy hogy lesz az utazás??
Szőke Andrea Dátum: 2012-06-01 13:01:29
Repka József írta ekkor: 2012-06-01 10:19:58
Kedves Nagy Sándor! Néhány megjegyzés a hozzászólásához: 1, Illetlenség személyeskedni az idegenvezetővel nyilvános fórumon, ugyanis ő a cégét képviseli. Ha vele van gondja akkor a cég vezetőjéhez intézzen levelet. 2, Sokadjára utazom különböző tengerpartokra és a tapasztalatom hogy a balkáni országok polgárai (és a magyarok) nem arról híresek hogy maguk után rendet csinálnak sajnos. Parálián voltam olyan román nyaraló "emberek" mellett akik akkora koszt csináltak fél nap alatt hogy ahhoz képest a szemét telep 5*-os szálloda. 3, Az utazási iroda/ák azt vállalják/garantálják hogy a kiválasztott helyre elvisznek, megfelelő szállást biztosítanak és programot ajánlanak. Ebből a 3-ból az utazás vagy busz vagy egyéni (saját döntés) a szállás szerintem mindegyik korrekt, tiszta, a program pedig ha tetszik és megfelelő áru akkor megyek, ha nem tetszik vagy drága akkor keresek mást. 4, Mielőtt még arra gondolna hogy védem a mundér becsületét közlöm hogy a Grandtourshoz csak annyi közöm van hogy másodszor utazom velük. Végezetül (és nem sértésként) az olyan ember aki bármekkora összeget áldoz a pihenésre és ahelyett hogy mindenhol megkeresné az adott helyen a jót (nem a negatívumokat) ne menjen "fapados" helyre nyaralni.
Ott a pont ! smile
Repka József Dátum: 2012-06-01 10:19:58
Kedves Nagy Sándor! Néhány megjegyzés a hozzászólásához: 1, Illetlenség személyeskedni az idegenvezetővel nyilvános fórumon, ugyanis ő a cégét képviseli. Ha vele van gondja akkor a cég vezetőjéhez intézzen levelet. 2, Sokadjára utazom különböző tengerpartokra és a tapasztalatom hogy a balkáni országok polgárai (és a magyarok) nem arról híresek hogy maguk után rendet csinálnak sajnos. Parálián voltam olyan román nyaraló "emberek" mellett akik akkora koszt csináltak fél nap alatt hogy ahhoz képest a szemét telep 5*-os szálloda. 3, Az utazási iroda/ák azt vállalják/garantálják hogy a kiválasztott helyre elvisznek, megfelelő szállást biztosítanak és programot ajánlanak. Ebből a 3-ból az utazás vagy busz vagy egyéni (saját döntés) a szállás szerintem mindegyik korrekt, tiszta, a program pedig ha tetszik és megfelelő áru akkor megyek, ha nem tetszik vagy drága akkor keresek mást. 4, Mielőtt még arra gondolna hogy védem a mundér becsületét közlöm hogy a Grandtourshoz csak annyi közöm van hogy másodszor utazom velük. Végezetül (és nem sértésként) az olyan ember aki bármekkora összeget áldoz a pihenésre és ahelyett hogy mindenhol megkeresné az adott helyen a jót (nem a negatívumokat) ne menjen "fapados" helyre nyaralni.
Tóth Vanda Dátum: 2012-06-01 09:49:35
Nagy Emese írta ekkor: 2012-05-31 21:30:12
Mi 10 éve voltunk. Én szeretem Görögországot .
Egyik nagy kedvencem igaz itt csak képek vannak de imádom már nagyon sokszor megnéztem http://www.youtube.com/watch?v=gjtriQL3ruQ