(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Becskei Márk Dátum: 2012-05-27 13:26:28
Sziasztok! Véleményetek szerint Paralia mennyire pörgős-bulizós június elején? Esetleg az előszezonban még csendesebb? (remélem, nem). Köszi: Márk
Zorkóczy Szilárd Dátum: 2012-05-27 12:36:00
Hevesi Tímea írta ekkor: 2012-05-21 12:23:55
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy aki volt az Atlantis apartmanban tudna nekem véleményt írni róla. Előre is köszönöm
Kedves Tímea, Eddig 2x voltunk az Atlantis apartmanban, először 4 éve illetve tavaly. Mi nagyon meg voltunk elégedve vele: Tiszta, szépen rendben van tartva. 4 éve még nem volt mikro illetve klíma, most már ezek is voltak. Nem tudom hányan mennétek, de a földszinti 1-es illetve 4-es apartmanoknak ( 4 személyes ) hatalmas terasza van. Ha gondolod tudok küldeni képeket róla. Üdvözlettel,
Grand Paralia Dátum: 2012-05-26 14:47:19
Kedves Nikoletta! A gyűjtő járat Szegedig elvisz Titeket, és majd ott kell átszállnotok a Paraliára jövő buszra. Ha egyszerre fizettétek be az utat, akkor szinte biztos, hogy egy buszon utaztok, de esetleg az indulás előtt érdeklődj majd az irodánál.
Grand Paralia Dátum: 2012-05-26 14:46:53
Kedves Nikoletta! A gyűjtő járat Szegedig elvisz Titeket, és majd ott kell átszállnotok a Paraliára jövő buszra. Ha egyszerre fizettétek be az utat, akkor szinte biztos, hogy egy buszon utaztok, de esetleg az indulás előtt érdeklődj majd az irodánál.
Pataki Nikoletta Dátum: 2012-05-25 09:27:45
Kedves GrandTours! A buszmenetrendről szeretnék információt kérni, mert nekem nem teljesen egyértelmű. A 2-es útvonalon szeretnénk menni, ami Mezőkövesdről indul, a táblázatban az van írva, hogy Szegedig megy. Utána át kell szállni másik buszba, és lehet hogy 3an 3 különböző helyre kerülünk? A választ előre is köszönöm.