(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Becskei Márk Dátum: 2012-05-28 19:21:44
Szia Ivett! Akkor Te már tudsz mindent Paráliáról, gondolom bejött, ha már 6x voltál! Nekünk ez lesz az első június 4-től, s a nyüzsi miatt választottuk. Remélem, így június elején is vannak már sokan. A Billys apartmanban jártál már?
Lesku Ivett Dátum: 2012-05-28 14:54:40
Szia Márk! Parália eléggé pörgős és bulizós hely! Mi már 6-szor voltunk! A legjobb bulihely a Gold Club! Nagyon vagány! De van még más szórakozóhely is! Esténként nagy a nyüzsgés! Mikor mentek? Mi tavaly júni végén voltunk akkor már sokan voltak (most még annyira bztos nincs mint júliusban meg augusztusban)
Moncsi Dátum: 2012-05-27 22:12:01
Kedves Szilárd!Mi egy hónap múlva utazunk 4-en,2 gyerek+2felnőtt az Atlantis apartmanba.A földszinti 4-es szobát választottuk.Küldenél nekem róla egy pár fotót,ha megkérnélek?Örömmel venném.A címem:[email protected]őre is köszönöm.
Hevesi Tímea Dátum: 2012-05-27 15:20:10
Kedves Szilárd! Azt még elfelejtettem megkérdezni, hogy az Atlantis közelében van super market vagy az apartmantól meszebb találok boltot?Köszi
Hevesi Tímea Dátum: 2012-05-27 14:24:15
Zorkóczy Szilárd írta ekkor: 2012-05-27 12:36:00
Kedves Tímea, Eddig 2x voltunk az Atlantis apartmanban, először 4 éve illetve tavaly. Mi nagyon meg voltunk elégedve vele: Tiszta, szépen rendben van tartva. 4 éve még nem volt mikro illetve klíma, most már ezek is voltak. Nem tudom hányan mennétek, de a földszinti 1-es illetve 4-es apartmanoknak ( 4 személyes ) hatalmas terasza van. Ha gondolod tudok küldeni képeket róla. Üdvözlettel,
Kedves Szilárd! Nagyon szépen köszönöm az információt. Megadom az email cimemet szivesen fogadok pár képet. [email protected] Még azt szeretném megtudni, hogy ez az apartman körülbelöl hány perce sétára van a központól? Előre is köszi