Kedves Tímea,
Eddig 2x voltunk az Atlantis apartmanban, először 4 éve illetve tavaly. Mi nagyon meg voltunk elégedve vele: Tiszta, szépen rendben van tartva. 4 éve még nem volt mikro illetve klíma, most már ezek is voltak.
Nem tudom hányan mennétek, de a földszinti 1-es illetve 4-es apartmanoknak ( 4 személyes ) hatalmas terasza van. Ha gondolod tudok küldeni képeket róla.
Üdvözlettel,
Kedves Szilárd!
Nagyon szépen köszönöm az információt. Megadom az email cimemet szivesen fogadok pár képet.
[email protected]
Még azt szeretném megtudni, hogy ez az apartman körülbelöl hány perce sétára van a központól? Előre is köszi