(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Szűcs Patrícia Dátum: 2012-05-01 20:21:04
Sziasztok!Az éven június 12 és 19.-e között utazik 10 éven aluli gyerek? Kiriaky apartmanba éven nem inditanak buszt smile ?
veres cintia Dátum: 2012-05-01 14:39:57
J. András írta ekkor: 2012-05-01 14:32:35
Ha adsz egy mail címet, akkor ezt privátba megbeszélhetjük.
[email protected]
J. András Dátum: 2012-05-01 14:32:35
veres cintia írta ekkor: 2012-05-01 13:28:06
András! így van, benne vagyok:D melyik apartmanba lesztek?
Ha adsz egy mail címet, akkor ezt privátba megbeszélhetjük.
veres cintia Dátum: 2012-05-01 13:28:06
J. András írta ekkor: 2012-05-01 10:37:33
Heló Cintia! Mi június 20-án indulunk Paraliára, igaz mi már inkább a huszonévesek táborát erősítjük (én kerek 20) Ha gondolod felvehetjük a kapcsolatot, jobb minél több embert ismerni egy idegen országban.;)
András! így van, benne vagyok:D melyik apartmanba lesztek?
J. András Dátum: 2012-05-01 10:37:33
veres cintia írta ekkor: 2012-04-28 07:42:00
Sziasztok! Június 19-től megyünk Paraliára és érdekelne hogy, leszneke tizenévesek? smile
Heló Cintia! Mi június 20-án indulunk Paraliára, igaz mi már inkább a huszonévesek táborát erősítjük (én kerek 20) Ha gondolod felvehetjük a kapcsolatot, jobb minél több embert ismerni egy idegen országban.;)