Heló Cintia! Mi június 20-án indulunk Paraliára, igaz mi már inkább a huszonévesek táborát erősítjük (én kerek 20) Ha gondolod felvehetjük a kapcsolatot, jobb minél több embert ismerni egy idegen országban.;)
András! így van, benne vagyok:D melyik apartmanba lesztek?