(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Szűcs Patrícia Dátum: 2012-04-30 18:18:36
Sziasztok! Az éven a Billy's apartmanba megy busz? Előre is köszi
kovács zsanett Dátum: 2012-04-30 13:49:55
veres cintia írta ekkor: 2012-04-28 07:42:00
Sziasztok! Június 19-től megyünk Paraliára és érdekelne hogy, leszneke tizenévesek? smile
Szia Cintia!Mi is június 19től megyünk és mi egy 15éves lányt viszünk magunkkal...:)Ennyit tudok:)
veres cintia Dátum: 2012-04-28 07:42:00
Sziasztok! Június 19-től megyünk Paraliára és érdekelne hogy, leszneke tizenévesek? smile
Grand Paralia Dátum: 2012-04-27 13:52:14
Csuka Zsolt írta ekkor: 2012-04-27 12:55:32
Sziasztok! Az érdekelne, hogy a párommal a Pelagos apartmanban tervezünk megszállni, azonban a megadott időpontban már foglalt az a szoba, ahol dupla ágy van. Aki járt már ott: a szimpla ágyakat van lehetőség összetolni? :D
Kedves Zsolt! Össze lehet tolni az ágyakat, de utolsó napon (turnusváltáskor) mindent vissza kell rendezni eredeti állapotába!
Csuka Zsolt Dátum: 2012-04-27 12:55:32
Sziasztok! Az érdekelne, hogy a párommal a Pelagos apartmanban tervezünk megszállni, azonban a megadott időpontban már foglalt az a szoba, ahol dupla ágy van. Aki járt már ott: a szimpla ágyakat van lehetőség összetolni? :D