Sajnos ide még nem volt alkalmam leírni az élményeinket.
Először is szeretnénk megköszönni a Grand Tours-nak és a kinti utazási irodának, hogy az első közös tengerparti nyaralásunkat felejthetetlenné tették 2011 nyarán. Maximális kiszolgálás, kedvesség, precízség és felkészültség jellemzi az utazási irodát és a szolgáltatást is, melyet kaptunk. A Pelagos apartman szintén kiváló, annak ellenére, hogy a tulajdonos nem beszél idegennyelvet, végtelenül kedvesek! Tiszta, rendezett szobák, csöndes környék.Meteorák, Skiathos, Olympos mint fakultatív programok Viki idegenvezetővel és Kostas buszsofőrrel szintén felejthetetlen!
Gratulálok és köszönettel tartozunk minden GT-s munkatársnak és nem választanék más irodát. Ami egyszer bevált, attól nem szabad elpártolni. Idén is GT-s utazásunk lesz és biztos vagyok benne, hogy ugyanolyan felejthetetlen lesz, mint a tavaly. Magas a mérce

Köszönjük: Melinda és Gergő 2011 Paralia
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék a Pelagos apartmanról. A központtól nincs nagyon messze? A mellette lévő építkezés nem nagyon zajos? Köszi: B.Betty