Kedves GrandParalia!
Köszönöm a választ. Érdeklődnék, hogy elég-e a személyi igazolvány az utazáshoz, vagy szükség van-e útlevélre? /Felnőtt és gyerek esetén is/. Március elején kifizettük az utazás teljes árát a helyi utazási irodában, de vouchert még nem kaptunk! Érdekelne, hogy mikor kapjuk meg?
Köszönettel: P. Csaba
Kedves Csaba!
Elfogadják már a kártyás típusú személyi igazolványt is minden esetben. Buszos utasainknak nem szoktunk részvételi jegyet adni, mert itt az irodában utaslistát csinálunk, ami az autóbuszvezetőknél lesz, úgyhogy mivel Önök ezen a listán rajta lesznek, így tudnak majd fölszállni a buszra. Ahol befizettek (partneriroda), ott kellene megkérdezni a részvételi jegyet, mert lehet, hogy ők egy általuk kiállítottat fognak adni. Üdvözlettel!