Sziasztok!Mi 3.-án indulunk,a 15 napos előrejelzés nem túl bíztató,szerintetek mennyire megbízható?
Opra Bódi Sándor Dátum: 2011-09-21 11:33:39
Opra Bódi Sándor írta ekkor: 2011-09-21 09:10:19
Azt még nem beszéltük,hogy honnan jőssztök?
Szia!
Mi is nagyon várjuk már a hétfő-t, mi Eger-böl indulunk.
Üdv
Krénusz Melinda Dátum: 2011-09-21 10:13:50
Mi Somogyból és Zalából vagyunk...(Marcali, Keszthely,Hévíz...)
9en megyünk barátok..ebből 1 fiú....
Már nagyon várjuk, de állítólag sokat romlott az időjárás....
Opra Bódi Sándor Dátum: 2011-09-21 09:10:20
Krénusz Melinda írta ekkor: 2011-09-19 09:25:34
Ez akárhogy is számolom csak 5 ember :):)
Már nagyon várjuk a hétfőt, hogy végre indulhassunk!!!Elvileg nagyon jó időnk lesz:):): (kicsit tartok a hosszú buszozástól, de csak kibírjuk valahogy....)
Azt még nem beszéltük,hogy honnan vagytok?
Opra Bódi Sándor Dátum: 2011-09-21 09:10:19
Krénusz Melinda írta ekkor: 2011-09-19 09:25:34
Ez akárhogy is számolom csak 5 ember :):)
Már nagyon várjuk a hétfőt, hogy végre indulhassunk!!!Elvileg nagyon jó időnk lesz:):): (kicsit tartok a hosszú buszozástól, de csak kibírjuk valahogy....)