Sziasztok!
Az utazás tényleg egy kicsit macerás és fárasztó, én azt mondtam, hogy soha többé nem vállalok be még egy buszutat. Mára már azt mondom, hogy azonnal indulnék vissza, ha azt mondaná valaki, hogy befizettem neked egy utat. "Csak a szépre emlékezem" . Itt küldöm külön köszönetem Szandrának a segítőkészségéért. Üdv:margo
Kedves Margó, nagyon örülünk, hogy szép emlékek maradtak és szeretettel várunk vissza!

üdv, Szandra