(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2011-09-15 17:18:45
Hudákné Margó írta ekkor: 2011-09-10 14:50:14
Sziasztok! Az utazás tényleg egy kicsit macerás és fárasztó, én azt mondtam, hogy soha többé nem vállalok be még egy buszutat. Mára már azt mondom, hogy azonnal indulnék vissza, ha azt mondaná valaki, hogy befizettem neked egy utat. "Csak a szépre emlékezem" . Itt küldöm külön köszönetem Szandrának a segítőkészségéért. Üdv:margo
Kedves Margó, nagyon örülünk, hogy szép emlékek maradtak és szeretettel várunk vissza! smile üdv, Szandra
Krénusz Melinda Dátum: 2011-09-14 09:57:10
Opra Bódi Sándor írta ekkor: 2011-09-13 17:16:23
Sziasztok! Mi is 26-án indulunk Egerből, csak mi a Caravel apartmanba leszünk.
Szia! Ti hányan jöttök?És hány évesek vagytok? Először jártok Görögországban?? Üdv Melinda
Jászberényi-Virág Zsuzsanna Dátum: 2011-09-13 19:49:51
Mi a Caravel apartmanban laktunk. Minden nagyon szuper volt, és a társaság is:) A tetőteraszos esték és a legfinomabb Gyros és Suvlaki a 'POPEY'-ben van. Mindenkinek ajánlom! 3 perc a szállástól!Non.Stop lehet enni:) Remélem jövőre is eljutunk ide,mert nagyon jó volt. Mi a Kalózhajó kiránduláson voltunk és a Meteoráknál, szerintem mind a kettőre érdemes elmenni. Az buszos utazást leszámítva minden jó volt,csak a buszon ugyanis a végefelé már sehogy se jó ülni :-(, meg busszal hosszú. Legközelebb kocsi vagy repülő!!!! :-)
Opra Bódi Sándor Dátum: 2011-09-13 17:16:23
Krénusz Melinda írta ekkor: 2011-09-13 11:17:16
Sziasztok! Mi szeptember 26-október 5-ig leszünk a Pelagos apartmanban.Eddig csak jókat olvastam róla...Milyen programokat tudnátok ajánlani huszonéves fiataloknak??? Esetleg van itt valaki, aki szintén akkor megy? Milyen korosztályra számítsunk? Remélem lesznek azért fiatalok is... Köszi ha írtok...
Sziasztok! Mi is 26-án indulunk Egerből, csak mi a Caravel apartmanba leszünk.
Krénusz Melinda Dátum: 2011-09-13 11:17:16
Sziasztok! Mi szeptember 26-október 5-ig leszünk a Pelagos apartmanban.Eddig csak jókat olvastam róla...Milyen programokat tudnátok ajánlani huszonéves fiataloknak??? Esetleg van itt valaki, aki szintén akkor megy? Milyen korosztályra számítsunk? Remélem lesznek azért fiatalok is... Köszi ha írtok...