(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Opra Bódi Sándor Dátum: 2011-09-21 09:07:12
Krénusz Melinda írta ekkor: 2011-09-19 09:25:34
Ez akárhogy is számolom csak 5 ember :):) Már nagyon várjuk a hétfőt, hogy végre indulhassunk!!!Elvileg nagyon jó időnk lesz:):): (kicsit tartok a hosszú buszozástól, de csak kibírjuk valahogy....)
Azt még nem beszéltük,hogy honnan jőssztök?
Opra Bódi Sándor Dátum: 2011-09-21 09:04:28
Krénusz Melinda írta ekkor: 2011-09-19 09:25:34
Ez akárhogy is számolom csak 5 ember :):) Már nagyon várjuk a hétfőt, hogy végre indulhassunk!!!Elvileg nagyon jó időnk lesz:):): (kicsit tartok a hosszú buszozástól, de csak kibírjuk valahogy....)
Szia!Anyukám a 6-ik.Már mi is alig várjuk,hogy indulhassunk. Sziasztok!
Hevesi Roland Dátum: 2011-09-19 19:31:46
Sziasztok!Mi már a jövő nyarat tervezzük-szervezzük.Azt szeretném kérdezni,hogy a Waterland melyik hónaptól látogatható?
Krénusz Melinda Dátum: 2011-09-19 09:25:34
Opra Bódi Sándor írta ekkor: 2011-09-15 17:36:46
Szia! Mi 6-an megyünk, 2 nagymama, kolléganőnk és mi 2-en 24 illetve 27 évesek vagyunk, először megyünk. Üdv
Ez akárhogy is számolom csak 5 ember :):) Már nagyon várjuk a hétfőt, hogy végre indulhassunk!!!Elvileg nagyon jó időnk lesz:):): (kicsit tartok a hosszú buszozástól, de csak kibírjuk valahogy....)
Opra Bódi Sándor Dátum: 2011-09-15 17:36:46
Krénusz Melinda írta ekkor: 2011-09-14 09:57:10
Szia! Ti hányan jöttök?És hány évesek vagytok? Először jártok Görögországban?? Üdv Melinda
Szia! Mi 6-an megyünk, 2 nagymama, kolléganőnk és mi 2-en 24 illetve 27 évesek vagyunk, először megyünk. Üdv