Szia!
Mi 6-an megyünk, 2 nagymama, kolléganőnk és mi 2-en 24 illetve 27 évesek vagyunk, először megyünk.
Üdv
Ez akárhogy is számolom csak 5 ember :):)
Már nagyon várjuk a hétfőt, hogy végre indulhassunk!!!Elvileg nagyon jó időnk lesz:):): (kicsit tartok a hosszú buszozástól, de csak kibírjuk valahogy....)