(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Hudákné Margó Dátum: 2011-09-10 14:50:14
Sziasztok! Az utazás tényleg egy kicsit macerás és fárasztó, én azt mondtam, hogy soha többé nem vállalok be még egy buszutat. Mára már azt mondom, hogy azonnal indulnék vissza, ha azt mondaná valaki, hogy befizettem neked egy utat. "Csak a szépre emlékezem" . Itt küldöm külön köszönetem Szandrának a segítőkészségéért. Üdv:margo
Hudákné Margó Dátum: 2011-09-10 14:28:11
Pálóczi Ágnes írta ekkor: 2011-09-01 15:00:13
Sziasztok!Tegnap délután érkeztünk haza a Billysben laktunk.Nagyon jól éreztük magunkat.Köszönünk mindent a két kedves idegenvezetőnknek és a tapasztalt sofőröknek.Néhány apró észrevétel az utánunk utazóknak: Mi négyen voltunk a 2/3-as szobában,de ez elég kicsi.Az ágy két személynek nagyon szűkös,a szekrény kevés,pohár csak egy volt,de volt bögre,villa csak három volt.A vízforralónk elég elhasznált volt enyhén szólva büdös. A felmosó szett hiányos.Igaz szóltunk,a pótlás egy nap múlva érkezett,de nem passzolt a kicsavaró a vödörre így néhányszor ki is borult annak tartalma.Wc papírt itt nem adnak,a takaróhoz nem jár ágyneműhuzat.A napernyő nem árnyékolta be a teraszt.Ennyit a szállásról.Apró bosszúságok,de a mi kedvünket nem vette el.Végül is a nap nagy részét nem töltöttük ott. Néhány szó a fakultatív kirándulásokról: Ha valaki régebben volt már a Granddal Paralián és volt a kalózhajó kiránduláson az most könnyen csalódhat.Maga a hajókázás felemelő és csodálatos.A partszakasz ahová visznek minket arról jobb említést sem tenni.Az hogy köves és nem kavicsos az önmagában nem lenne probléma.De szemetes koszos igaz ez nekünk turistáknak köszönhető.Sehol egy árnyék.Ami a déli napsütésben jól esne. Nem ,motorcsónakkal kivisznek a partra és amíg az ebéd készül főnöd kell a napon.Ez szerintem szervezetlenség kérdése csak.Az az egy nem tettszett csak,hogy úgy hirdetik minden program csak magyaroknak,ennek ellenére tele volt a hajó románokkal,szlovákokkal és nem volt magyar nyelvű vezetés sem.Ettől függetlenül a hajón a hangulat kitűnő volt. Mi voltunk még az Olympos kiránduláson is.Itt csak magyar utasok voltunk több irodától és magyar idegenvezetés is volt.Ezt ajánlom mindenkinek aki szereti a hegyeket és a görög legendákat.Gyönyörű az összes hely ahová elkalauzoltak minket és nem rohanós van mindenre elég idő./fotózás,étkezés, stb./ Összességében nagyon kellemes egy hetet töltöttünk el ismét Paralián.A tenger meleg, a tavernák hangulatosak, a görögök kedvesek.Ha valakinek van kérdése szívesen válaszolok.Mindenkinek kellemes nyaralást kívánok.Üdv: Pági
Sziasztok! Mi a PELAGOS-ban laktunk és elégedettek voltunk vele. Mindenből annyi darab volt, amennyi ágy. Szobaleltár híján sem volt semmi gond. Minden tiszta volt. Mi is voltunk a kalózhajón, de nálunk többen nem szálltak ki, hanem ott várták be a fürdőzőket jó kis görög zene mellett. Sokan vittek napernyőt, de volt aki ki sem nyitotta, mert olyan helyen voltunk, ahol a sziklák és a rajtuk lévő bokrok, fák adtak elég árnyékot, kellemes volt ott hűsölni, ha kijöttünk a vízből. A part valóban köves, ami nem kellemes, de egyszer elmegy. Volt egy kis szemét, tényleg kevés, de az a turisták sara. Viszont volt rengeteg nagy fekete kagyló, tengeri sün, szivacs, amit nagy kedvvel gyűjtögettek páran. Nálunk is voltak más nemzetiségűek is, de ez nem jelentett gondot. Voltak, akik több nyelven beszéltek, így megoldott volt az, hogy mindenki értett mindenkit és mindent, mert szívesen tolmácsoltak nekünk. A hangulat nagyon jó volt. A Meteoráknál csak magyarok voltunk, mindenkinek ajánlom, ezt ne hagyja ki. Csodás élmény. Mint az ikonfestő műhely. Viktória volt az idegenvezetőnk, fantasztikus egy hölgyemény. Aranyos, mindig jókedvű, közvetlen, imádnivaló. Köszönet neki. Mindenkinek szép élményeket kívánok. Üdv: margo
Kovács Kornélia Dátum: 2011-09-06 17:50:39
Molnár Tamás írta ekkor: 2011-09-03 01:27:38
sziasztok! mi tavaly voltunk szeptember 27-október 11 ig és a második héten egy hétig esett az eső, egész nap egész éjjel ilyen még nem volt10 c fok volt napközben:(:(Többször voltunk már és mindig jó idő volt esetleg eg két napot esett. Remélem idén jobb idő lesz , mert nagyon bosszantó volt haza is jöttünk két nappal korábban.:(
Tehát ha jól értem elég jó esély van rá hogy jó idő legyen, de benne van a pakliban hogy esős időt fogjunk ki?! Úgy értem ti már többször voltatok szeptember vége- októberben és csak egyszer volt ilyen rossz idő?
Benedek Barnabás Dátum: 2011-09-06 11:39:13
milyen idő lesz a ma érkező turnusra? légyszives irjon aki tudja ott van az egyik haverom de nem tudunk beszélni.. várom a válaszokat köszönöm........
Molnár Tamás Dátum: 2011-09-03 01:27:38
Kovács Kornélia írta ekkor: 2011-08-27 20:17:12
Sziasztok! Mi októberben megyünk Paraliára az utolsó utáni turnusban :) az ino apartmanban leszünk. Aki volt már ott illetve aki volt már októberben ott az írjon légyszi valamit. több oldalt is néztem az időjárással kapcsolatban de mindenütt mást írtak. Előre is köszi!
sziasztok! mi tavaly voltunk szeptember 27-október 11 ig és a második héten egy hétig esett az eső, egész nap egész éjjel ilyen még nem volt10 c fok volt napközben:(:(Többször voltunk már és mindig jó idő volt esetleg eg két napot esett. Remélem idén jobb idő lesz , mert nagyon bosszantó volt haza is jöttünk két nappal korábban.:(