Helló Krisztina!A hozzászólásodban kicsit magamra ismertem.Kb én is így indultam első görög nyaralásomra.Nekem az volt az első tengerparti nyaralás.Görögország csodálatos.Mondhatom minden igényt kielégít.Én Paraliára idén megyek harmadszor, nekem nagyon bejött.Az idő, a tenger, a part, az emberek, a kaja, Kateriniben a piac mind mind felejthetetlen élményt nyújt.Nagyon kellemes nyaralást kívánok.Üdv. Pági
Kedves Pági!
Köszönöm a kedves szavakat, valóban úgyérzem magamat mint egy kisgyerek!
Katalin! Én úgy informálódtam eddig, hogy a LIDL-ben a legjobbak az árak, de a szupermarketeik sem drágák, picit magasabbak az árak mint nálunk. Az ő szupermarketeik garázs méretűek :D de nagy a választék. Étkezésre pedig a tavernákat ajánlják, olcsóbbak, és görögösebbek mint az éttermek. Minél kijjebb mész a központból annál erősebb a görög hangulat, az ételekben is! Ezt mind mind különböző forumokról szedtem össze, olyan mintha már évek óda Paralia-ra járnék :)
MÉG 25 nap :)