Sziasztok!
Most fizettem be az utat Paralia-ra, a villa thalassa apartmanban leszünk. Remélem jó lesz:) Én is úgy tudom, hogy nem kell útlevél, az irodában is ezt mondták, bár mi elvisszük, biztos ami biztos alapon. Biztosítást nem kötöttünk egyenlőre, szerintetek érdemes megkötni?
Kedves Marietta!
Biztosítás nélkül nem szabad elindulni. Az orvosi ellátásra rámehet a nyaralásra szánt pénzed.