Kedves GrandParália!
Érdeklődnék,hogy az Ino apartmanban van e mikró,és a fakultatív program, pl.a hajóút egy gyereknek is, aki másfél éves ugyanannyiba kerül e mint egy felnőtnek!?Köszönöm!
Kedves Szilvia! Az Ino apartmanunkban is van mikró. Ami a fakultatív programokat illeti, 3 éves korig ingyenesek a kirándulások. Kellemes nyaralást!