(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Kandi Gábor Dátum: 2011-08-14 21:18:52
Kedves GrandParalia! Érdeklődni szeretnék hogy a Atlantisz apartmanban van e egynemű és hogy kell e kaukciot fizetni a megérkezéskor?
Grand Paralia Dátum: 2011-08-14 18:05:33
Siposné Hegedüs Szilvia írta ekkor: 2011-08-10 19:46:27
Kedves GrandParália! Érdeklődnék,hogy az Ino apartmanban van e mikró,és a fakultatív program, pl.a hajóút egy gyereknek is, aki másfél éves ugyanannyiba kerül e mint egy felnőtnek!?Köszönöm!
Kedves Szilvia! Az Ino apartmanunkban is van mikró. Ami a fakultatív programokat illeti, 3 éves korig ingyenesek a kirándulások. Kellemes nyaralást! smile
Petróné Balog Erika Dátum: 2011-08-14 13:52:07
Kulcsár Zsuzsa írta ekkor: 2011-08-13 16:21:25
Szerintem senki se induljon el útlevél nélkül. Hallottam, hogy valakit visszafordítottak a határról, mert nem volt útlevele...semmiképp sem éri meg kockáztatni. (Tőlünk is mindig összeszedték a sofőrök az útleveleket a határnál.)
Mi most jöttünk haza Zakhyntos-ról és a plasztik személyi igazolványt is elfogadták a határon, nálunk a buszon kb. olyan 30 embernek volt. Tehát nem probléma, ha nincs útleveled.
Kulcsár Zsuzsa Dátum: 2011-08-13 17:13:42
Nem volt célom a félelem-keltés. Az a baj ezzel az útlevél kell-útlevél nem kell kérdéssel, hogy innen senki nem tudja 100 százalék biztosan megmondani most, hogy majd akkor x óra y perckor, mikor a határhoz ér az ember (akármelyik határhoz) kelleni fog-e az útlevél vagy sem.
Kiss Nikolett Dátum: 2011-08-13 16:39:29
Kedves Kulcsár zsuzsa! mi augusztus 22.én indulunk Paraliara, de az utazási irodában azt mondták nem kell útlevél.Én úgy tudom elég a plasztik személyi igazolvány is. Kezdek félni....Mindenki mást mond.