Sziasztok! Tud valaki valami infót az útlevélről? Az egyik ismerősöm megy Paraliára szeptember 6-án és nincs útlevele... El merjen indulni nélküle?
Szia! Én júliusba voltam Parálián. Én azt mondom ne merjen elindulni útlevél nélkül. Van, ahol a buszsofőr kimondottan úgy kéri az utasokat a határ előtt, hogy vegyék elő az útleveleket. Van ahová azt mondja elég a személyigazolvány is, de több helyen is az útlevelet kell előkészíteni.