(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Kulcsár Zsuzsa Dátum: 2011-08-13 16:21:25
Szerintem senki se induljon el útlevél nélkül. Hallottam, hogy valakit visszafordítottak a határról, mert nem volt útlevele...semmiképp sem éri meg kockáztatni. (Tőlünk is mindig összeszedték a sofőrök az útleveleket a határnál.)
Kiss Nikolett Dátum: 2011-08-13 12:25:53
kedves Bodó Mária!Köszönöm a gyors választ.Azt megtudnád még írni, hogy melyek a jellegzetes görög souvenirek?
Bodó Mária Dátum: 2011-08-13 09:42:43
Kiss Nikolett írta ekkor: 2011-08-12 17:55:46
Sziasztok!Aki volt már Paralian a Billy's-ben megtudná mondani hogy kell e kauciót fizetni és ha igen mennyit?Fontos lenne tudnom.Előre is köszönöm!
Szia! Én júliusba voltam a Billy's be. Semmiféle kauciót nem kellett fizetni.
Bodó Mária Dátum: 2011-08-13 09:39:35
Benedek Barnabás írta ekkor: 2011-08-12 19:52:44
Sziasztok! Tud valaki valami infót az útlevélről? Az egyik ismerősöm megy Paraliára szeptember 6-án és nincs útlevele... El merjen indulni nélküle?
Szia! Én júliusba voltam Parálián. Én azt mondom ne merjen elindulni útlevél nélkül. Van, ahol a buszsofőr kimondottan úgy kéri az utasokat a határ előtt, hogy vegyék elő az útleveleket. Van ahová azt mondja elég a személyigazolvány is, de több helyen is az útlevelet kell előkészíteni.
Benedek Barnabás Dátum: 2011-08-12 19:52:44
Sziasztok! Tud valaki valami infót az útlevélről? Az egyik ismerősöm megy Paraliára szeptember 6-án és nincs útlevele... El merjen indulni nélküle?