(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2011-08-10 17:31:22
Siposné Hegedüs Szilvia írta ekkor: 2011-08-10 17:08:54
Sziasztok! Affelől érdeklődnék,hogy lehet e kártyával fizetni Parálián valamelyik üzletbe pl:Lidl,étterem stb
Kedves Szilvia, van lehetőség kártyával történő fizetésre a nagyobb üzletekben, mint a Lidl és a görög supermarket. Étteremben inkább a kikötően lehet kártyával fizetni, a kisebb tavernákban nem.
Siposné Hegedüs Szilvia Dátum: 2011-08-10 17:08:54
Sziasztok! Affelől érdeklődnék,hogy lehet e kártyával fizetni Parálián valamelyik üzletbe pl:Lidl,étterem stb
Somogyi Zoltán Dátum: 2011-08-09 00:52:59
Sziasztok! Kettő srác, Augusztus 20.-án megy egyénileg Paralia Katerinis településre amennyiben érdekel valakit, mi ott leszünk és sokat bulizunk + kirándulunk :). Várjuk azokat akik szívesen ismerkednek, és részt vennének közös programokban. Nem utolsó sorban az utazási iroda kinti embereit is szívesen megismernénk, hátha tudnak nekünk ajánlani érdekes programokat. Köszönöm, Zoli! smile
Nagyné Kálnási Ildikó Dátum: 2011-08-08 14:37:45
Szűcs Róza írta ekkor: 2011-08-05 21:29:08
Kedves Ildikó! A meteorákhoz melyik nap van fakultatív kirándulás? Milyen busszal mentél? (emeletessel vagy az egy légterűvel)? Körülbelül mennyi óra volt az út? Válaszodat előre is köszönöm... smile
Kedves Róza! A meteorákhoz azt hiszem szerdán van a kirándulás,(a pieria travel szervezésében amit a grand tours utasoknak ajánlanak, persze lehet más irodával is menni, azt nem tudom ők milyen napokon indítanak) de ez változhat. A busz nagysága meg attól függ mennyi embert kell vinni.
Kandi Gábor Dátum: 2011-08-08 14:37:32
Sziasztok Mi párommal Szeptember 5.-én indulunk Győrből. Valaki még indul innen ebben az időpontban?