(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2011-08-04 17:52:39
Drengács Zsuzsa írta ekkor: 2011-07-27 18:48:37
Kedves GrandParalia! A párommal szeptemberben készülünk Nei Poriba, minket is érdekelne a sólepárló Alikesen. Neo Poriból esetleg szerveztek oda fakultatív kirándulást, vagy csak egyénileg tudunk oda eljutni? Kateriniből tudsz esetleg menetrend adni, és Alikes a sólepárlónál van megállója? Előre is kösz a segítséget.
Kedves Zsuzsa! Tudomásom szerint Nei Poriból sem szerveznek oda utakat, egyénileg lehet megközelíteni. Kateriniből sincs egyenes járat Alyksre. Továbbra is a motor, quad vagy autó bérlést tudom ajánlani, Paraliáról (innen akár biciklivel is) a legegyszerűbben 15km-re északra végig a tengerparton.
Grand Paralia Dátum: 2011-08-04 09:17:27
Vígh Katalin Judit írta ekkor: 2011-07-25 10:25:43
Súgjatok már! Az autóbérlés mennyibe kerül,illetve mi a követelmény hozzá. Természetesen a jogosítványon kívül :) Quad,van-e kétszemélyes,mert a páromnak nincs jogsija.Illetve a quadhoz milyen jogsi kell?
Szia, az autóbérlés 40-50 eur között mozog, de lehet akár 60 is, az autótól függ. Quadra elfogadják a B kategóriás jogosítvány. Természetesen vannak két személyesek is, ez nem lehet probléma :) Jó nyaralást! smile
Pataki Gábor Dátum: 2011-07-30 22:48:07
Sziasztok mi most vagyunk a Billisbe éjfél van és 28 fok nappal is csak egy kicsit több.A Caravelben nagy buli van .Gyertek isteni az idő!
Mravik Katalin Dátum: 2011-07-30 12:31:57
Bocsánat, a linket lehagytam: http://paralia.fw.hu/
Mravik Katalin Dátum: 2011-07-30 12:31:09
Sziasztok! Találtam egy jó kis oldalt Paráliáról és környékéről. Nagyon jól össze van foglalva benne minden, aki ide megy nyaralni, annak sztem "kötelezően ajánlott" végigolvasni:) Igaz, vannak benne már több éves fórum hozzászólások is, de ez sztem abszolút nem baj. Jó böngészést és nyaralást mindenkinek!:)