(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Grand Paralia Dátum: 2011-08-07 09:33:27
Pálóczi Ágnes írta ekkor: 2011-08-04 23:10:22
Kedves GrandParalia!Augusztus 23-án megyünk a Billysbe.A kérdésem az lenne van e ágynemű az apartmanban?Válaszod előre is köszönöm.Pági
Kedves Ágnes! Minden apartmanunkban található pléd és ágynemű, a Billy's-ben is. Jó készülődést! smile
Németh Gyula Dátum: 2011-08-06 22:13:36
Sziasztok! Hasznos infó azoknak, akik egyénileg utaznak ki, mint ahogy mi is tettük. A macedón-szerb határon figyeljetek a Makpetrol kúton, a külföldieket megpróbálják átvágni! Engem kb. 6000 Ft-tal. A tankolt és az elszámolt mennyiség között ennyi volt az eltérés. Határozott reklamálás után rendeződött a dolog. smile A nyaralás egyébként nagyon klassz volt, akik ezután mennek, nekik kellemes utat és jó pihenést kívánok!
Szűcs Róza Dátum: 2011-08-05 21:29:08
Nagyné Kálnási Ildikó írta ekkor: 2011-08-05 11:40:07
Kedves mindenki! Szerdán jöttünk haza Paraliáról a Villa Thalassából. Nagyon szuper volt minden!! Az apartman gyönyörű, a kilátás az olimposzra pláne!! Kánikula volt!! Akik kirándulni mennének az érkezés napján minden infót megkapnak a telepített idegenvezetőtől. Nagyon érdemes az ő általuk szervezett utakra menni, mert semmivel nem kell foglalkozni csak felülni a buszra. Mi már negyedjére voltunk ott és mindig az ő kirándulásaikra mentünk. Van egy idegenvezető Vég Viki aki valami csodálatosan végzi a munkáját!! Mi az olimposzon és a görög esten voltunk vele és csak dícsérni tudom! A kalózhajós kirándulás annyira nem volt jó, mint mikor 2 éve voltunk (most egy másik csapattal dolgoznak) skiathos valami fantasztikus (péntekenként van) mindenképp érdemes elmenni!! Lehet menni búvárkodni Panosnál (caravel apartman) kell jelentkezni. Eljönnek értetek kocsival és egy másik partszakaszon oktatás után lehet merülni 10-12 méterre oxigénpalackkal. Meteora kihagyhatatlan. Athénba vasárnap van az út. Most jöttünk haza de máris fordulnék vissza annyira jó!!! Hiába voltunk már négyszer...........visszavágyunk. Ha van kérdés szívesen válaszolok.
Kedves Ildikó! A meteorákhoz melyik nap van fakultatív kirándulás? Milyen busszal mentél? (emeletessel vagy az egy légterűvel)? Körülbelül mennyi óra volt az út? Válaszodat előre is köszönöm... smile
Nagyné Kálnási Ildikó Dátum: 2011-08-05 11:40:07
Kedves mindenki! Szerdán jöttünk haza Paraliáról a Villa Thalassából. Nagyon szuper volt minden!! Az apartman gyönyörű, a kilátás az olimposzra pláne!! Kánikula volt!! Akik kirándulni mennének az érkezés napján minden infót megkapnak a telepített idegenvezetőtől. Nagyon érdemes az ő általuk szervezett utakra menni, mert semmivel nem kell foglalkozni csak felülni a buszra. Mi már negyedjére voltunk ott és mindig az ő kirándulásaikra mentünk. Van egy idegenvezető Vég Viki aki valami csodálatosan végzi a munkáját!! Mi az olimposzon és a görög esten voltunk vele és csak dícsérni tudom! A kalózhajós kirándulás annyira nem volt jó, mint mikor 2 éve voltunk (most egy másik csapattal dolgoznak) skiathos valami fantasztikus (péntekenként van) mindenképp érdemes elmenni!! Lehet menni búvárkodni Panosnál (caravel apartman) kell jelentkezni. Eljönnek értetek kocsival és egy másik partszakaszon oktatás után lehet merülni 10-12 méterre oxigénpalackkal. Meteora kihagyhatatlan. Athénba vasárnap van az út. Most jöttünk haza de máris fordulnék vissza annyira jó!!! Hiába voltunk már négyszer...........visszavágyunk. Ha van kérdés szívesen válaszolok.
Pálóczi Ágnes Dátum: 2011-08-04 23:10:22
Kedves GrandParalia!Augusztus 23-án megyünk a Billysbe.A kérdésem az lenne van e ágynemű az apartmanban?Válaszod előre is köszönöm.Pági