Sziasztok! Hasznos infó azoknak, akik egyénileg utaznak ki, mint ahogy mi is tettük. A macedón-szerb határon figyeljetek a Makpetrol kúton, a külföldieket megpróbálják átvágni! Engem kb. 6000 Ft-tal. A tankolt és az elszámolt mennyiség között ennyi volt az eltérés. Határozott reklamálás után rendeződött a dolog.

A nyaralás egyébként nagyon klassz volt, akik ezután mennek, nekik kellemes utat és jó pihenést kívánok!