(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

bolgár attila Dátum: 2011-07-30 07:48:02
Minden Barbara írta ekkor: 2011-07-26 10:21:52
Sziasztok!Mi augusztus 1-én indulunk Polgárról Paraliára,a Caravelbe.Kérdésem lenne,hogy a kalózhajó kirándulás és az Olympos mikor,melyik napokon van,mert én szerda-csütörtökre emlékszem,és ahogy kinéz elég esős idő lesz akkor:-(Milyen mostanság kint az idő aki mostanában volt,írjon?!Üdv mindenkit:-)
szia mi most voltunk julius 23-án jötünk haza végig 38fok volt
bolgár attila Dátum: 2011-07-30 07:29:29
Szűcs Róza írta ekkor: 2011-07-22 09:46:21
Kedves Szettele Andrea! Mi először fogunk menni Paraliára, és azt szeretném tőled megkérdezni, hogy merre lehet ott megtalálni a Smart Holiday utazási irodát? Kb. mennyibe került a Skiathos-i hajókirándulás? Válaszodat előre is köszönöm... smile
szia a hajokirándulás 30-40€ között van atol függ kivel mész
Lesku Ivett Dátum: 2011-07-28 14:16:57
Vígvári Tamás írta ekkor: 2011-07-28 12:57:00
Sziasztok! Tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnám elérni Panoszt akár facen, akár mailben. Sokat voltunk náluk a Caravelben, jól összehaverkodtunk, csinált közös képeket is a csapatról a fényképezőjével, és ezeket a képeket szeretném elkérni tőle. Nagyon köszi a segítséget!
Szia!Face-n rajta van, ott tudsz neki írni! smile
Vígvári Tamás Dátum: 2011-07-28 12:57:00
Sziasztok! Tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnám elérni Panoszt akár facen, akár mailben. Sokat voltunk náluk a Caravelben, jól összehaverkodtunk, csinált közös képeket is a csapatról a fényképezőjével, és ezeket a képeket szeretném elkérni tőle. Nagyon köszi a segítséget!
Varga Orsolya Dátum: 2011-07-28 09:27:22
Szántai Tamás írta ekkor: 2011-07-24 17:37:24
Ha Paraliaról el szeretnénk menni Makrygialosba,megnézni a sólepárlót,iszapfürdőt,stb,valami helyközi buszjáratot tudnál javasolni?
Kedves Tamás! Keresd fel a Caravel apartamnban Panos-t és ő szokott szervezni quados utat sólepárlóhoz és a kagylótemetőhöz, mi már voltunk vele és nagyon hangulatos út volt, és még utána kajáltunk is egy jót. Szóval őt érdemes felkeresni, és az Olymposra is szervez utakat, csak már oda robogóval!