(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Drengács Zsuzsa Dátum: 2011-07-27 18:48:37
Grand Paralia írta ekkor: 2011-07-24 19:16:15
Kedves Tamás! Paraliáról nincsenek helyközi járatok Makrygialosra, csak Kateriniből átszállással. Viszont Makrygialostól Alykes (ahol sólepárló, kagylótenyészet stb. található) még néhány kilométer. Én inkább a bicikli, motor vagy quadbérlést ajánlanám erre a célra, sokkal egyszerűbb, Paraliától 15km északra végig a tengerparton.
Kedves GrandParalia! A párommal szeptemberben készülünk Nei Poriba, minket is érdekelne a sólepárló Alikesen. Neo Poriból esetleg szerveztek oda fakultatív kirándulást, vagy csak egyénileg tudunk oda eljutni? Kateriniből tudsz esetleg menetrend adni, és Alikes a sólepárlónál van megállója? Előre is kösz a segítséget.
Szűcs Róza Dátum: 2011-07-27 15:51:35
Minden Barbara írta ekkor: 2011-07-27 10:17:34
Szia!Meteoprog.hu-n de minden nap változik!Nem lehet rá készülni:-(
Köszi a választ... Én ezen az oldalon szoktam, és ez nagyon jó időt mondd. www.accuweather.com smile
Minden Barbara Dátum: 2011-07-27 10:17:34
Szűcs Róza írta ekkor: 2011-07-26 12:04:05
Szia Barbara! Te melyik oldalon nézed, hogy milyen lesz az idő? Válaszodat előre is köszönöm... smile
Szia!Meteoprog.hu-n de minden nap változik!Nem lehet rá készülni:-(
Jászberényi-Virág Zsuzsanna Dátum: 2011-07-26 17:39:32
Tombácz Gábor írta ekkor: 2011-07-13 08:05:53
Mi ott leszünk.:)Ti hányan jöttök?Korosztály?Amúgy lehet robogót bérelni,ha van vmi kérdésed nyugodtan ,mert én már voltam ott:)
Ti mikor mentek és mivel? Én a párommal megyek busszal, meg a szüleim is kocsival, ők viszik a csomagokat!:)
Szűcs Róza Dátum: 2011-07-26 12:04:05
Minden Barbara írta ekkor: 2011-07-26 10:21:52
Sziasztok!Mi augusztus 1-én indulunk Polgárról Paraliára,a Caravelbe.Kérdésem lenne,hogy a kalózhajó kirándulás és az Olympos mikor,melyik napokon van,mert én szerda-csütörtökre emlékszem,és ahogy kinéz elég esős idő lesz akkor:-(Milyen mostanság kint az idő aki mostanában volt,írjon?!Üdv mindenkit:-)
Szia Barbara! Te melyik oldalon nézed, hogy milyen lesz az idő? Válaszodat előre is köszönöm... smile