(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Szűcs Róza Dátum: 2011-07-22 09:46:21
SZETTELE ANDREA írta ekkor: 2011-07-21 10:54:05
A hozzászólást töröltük, mert reklámot tartalmazott.
Kedves Szettele Andrea! Mi először fogunk menni Paraliára, és azt szeretném tőled megkérdezni, hogy merre lehet ott megtalálni a Smart Holiday utazási irodát? Kb. mennyibe került a Skiathos-i hajókirándulás? Válaszodat előre is köszönöm... smile
Németh Gyula Dátum: 2011-07-21 15:44:13
Pálóczi Ágnes írta ekkor: 2011-07-19 15:21:48
Kedves Gyula!Mi 2006-ban voltunk a Kyriakiba a 209-es szobában ketten.Nekünk nagyon tettszett.Tágas szép szoba óriási terasszal.A terasz az egész szobát körbe öleli, el alakú. Akkor volt hűtő, rezsó, vízforraló, néhány edény, tányérok, evőeszközök, poharak négy főre.Ami nincs szemeteszsák, mosogatószer és szivacs, konzervnyitó, Wc papír.A fürdőszoba is elég tágas volt és volt rajta ablak.Nekünk nem volt takarítás, de volt seprő és lapát meg felmosó szett, ami jól jött a homok miatt.Tisztítószer sem volt.Esetleg néhány ruhacsipesz sem árt a kiteregetett ruhákhoz.Röviden ennyi jut eszembe.Idén mi is Paraliara megyünk, de most a Billysbe.Nagyon jó nyaralást nektek.Üdv: Ági
Jaj, bocsika! Kellemes nyaralást Nektek is! smile Üdv! Gyula
SZETTELE ANDREA Dátum: 2011-07-21 11:17:33
Szeretnénk megköszönni Szandrának az idegenvezetőnek,hogy segített kisfiúnkat orvoshoz vinni és utána intézte a további teendőket (fordítás,gyógyszertár,kontrollvizsgálat). Hálásak vagyunk érte!
SZETTELE ANDREA Dátum: 2011-07-21 10:54:05
A hozzászólást töröltük, mert reklámot tartalmazott.
Vígh Katalin Judit Dátum: 2011-07-20 21:15:51
Vki megy aug 15-n a Caravelbe?