(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Vígh Katalin Judit Dátum: 2011-07-20 21:15:13
SZETTELE ANDREA írta ekkor: 2011-07-20 14:13:28
A hozzászólást töröltük, mert reklámot tartalmazott.
Szia! Mi 3hét múlva megyünk Paralia-ra és tervezzük a Meteorák és Skiathos látogatását. Minden nemű információ érdekel.meséljkérlek. Köszi Khatesz
SZETTELE ANDREA Dátum: 2011-07-20 14:13:28
A hozzászólást töröltük, mert reklámot tartalmazott.
Schlachter Levente Dátum: 2011-07-19 16:08:10
Kedves GrandParalia! Mi augusztus 2-án érkezünk és mivel interneten keresztül foglaltam nem kaptunk semmilyen elérhetőséget. Szeretnék kérni egy telefon számot ha barmi gond adódna. Előre is köszönöm, Kinga.
Németh Gyula Dátum: 2011-07-19 15:39:01
Pálóczi Ágnes írta ekkor: 2011-07-19 15:21:48
Kedves Gyula!Mi 2006-ban voltunk a Kyriakiba a 209-es szobában ketten.Nekünk nagyon tettszett.Tágas szép szoba óriási terasszal.A terasz az egész szobát körbe öleli, el alakú. Akkor volt hűtő, rezsó, vízforraló, néhány edény, tányérok, evőeszközök, poharak négy főre.Ami nincs szemeteszsák, mosogatószer és szivacs, konzervnyitó, Wc papír.A fürdőszoba is elég tágas volt és volt rajta ablak.Nekünk nem volt takarítás, de volt seprő és lapát meg felmosó szett, ami jól jött a homok miatt.Tisztítószer sem volt.Esetleg néhány ruhacsipesz sem árt a kiteregetett ruhákhoz.Röviden ennyi jut eszembe.Idén mi is Paraliara megyünk, de most a Billysbe.Nagyon jó nyaralást nektek.Üdv: Ági
Kedves Ágnes! Köszönöm a sok, hasznos és praktikus infót! Lassan elkezdhetünk pakolászni, aztán majd a tengerparton heverészve gondolok az itthonmaradtakra... smile
Németh Gyula Dátum: 2011-07-19 15:36:19
Lesku Ivett írta ekkor: 2011-07-19 15:15:58
Persze hűtő van, mikro is!A kávéfőzőt nem tudom, az nem rémlik! smile Mondjuk mi nem kávéztunk ezért nem is kerestük! smile Szerintem az nincs!De nem 100%!
Kedves Ivett! Köszike a válaszokat! smile