Kedves Gyula!Mi 2006-ban voltunk a Kyriakiba a 209-es szobában ketten.Nekünk nagyon tettszett.Tágas szép szoba óriási terasszal.A terasz az egész szobát körbe öleli, el alakú.
Akkor volt hűtő, rezsó, vízforraló, néhány edény, tányérok, evőeszközök, poharak négy főre.Ami nincs szemeteszsák, mosogatószer és szivacs, konzervnyitó, Wc papír.A fürdőszoba is elég tágas volt és volt rajta ablak.Nekünk nem volt takarítás, de volt seprő és lapát meg felmosó szett, ami jól jött a homok miatt.Tisztítószer sem volt.Esetleg néhány ruhacsipesz sem árt a kiteregetett ruhákhoz.Röviden ennyi jut eszembe.Idén mi is Paraliara megyünk, de most a Billysbe.Nagyon jó nyaralást nektek.Üdv: Ági
Kedves Ágnes! Köszönöm a sok, hasznos és praktikus infót! Lassan elkezdhetünk pakolászni, aztán majd a tengerparton heverészve gondolok az itthonmaradtakra...