(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Lesku Ivett Dátum: 2011-07-19 11:51:21
Szia Gyula!Mi júni 21-én voltunk a Kyriakiban !Nekünk a 205-ös szoba volt mert utcára nézőt szerettünk volna!Mert szeretjük a nyüzsgést nézni! smile A miénk 2 személyes szoba volt és 2 mély tányér, 2 lapos tányér volt!Pohár is volt!Evőeszköz is!Mondjuk mi vittünk kést,kanalat,villát!Minden szobában annyi van ahány fős!Úgy tudom!De jó nektek,h most mentek!Jó nyaralást! smile
Németh Gyula Dátum: 2011-07-18 21:34:43
Sziasztok! Olvasgattam a fórumot, de eddig nem láttam infót a Kyriaki apartmanról. Valaki tudna mondani közelebbit erről a szállásról? Konyhák felszereltsége pl... smile Jövő héten megyünk, a 209-es szoba érdekelne, így, előzetesben... Köszi, üdv mkinek! smile
Nagyné Kálnási Ildikó Dátum: 2011-07-17 19:56:45
Mravik Katalin írta ekkor: 2011-07-16 20:41:45
Kedves Ildikó!Köszönöm szépen a válaszodat!Mi augusztus 29.én indulunk Paraliára, már nagyon várjuk!!:) Te mikor mész?Üdv,Kata
Szívesen válaszoltam neked. Mi már negyedjére megyünk most éppen július 25.-én. De voltunk már augusztusban és szeptemberben is, mindig szuper volt minden. Üdv. Ildi
Grand Paralia Dátum: 2011-07-17 18:01:59
SZETTELE ANDREA írta ekkor: 2011-07-06 15:47:27
Sziasztok! Valamelyik fórumon olvastam,hogy tavaly nyáron Paráliáról kisvasúttal át lehetett menni Olympic Beachre (este 6-tól közlekedett).Azt szeretném megtudni,hogy idén van-e ilyen lehetőség? Kisfiam imádná! A másik kérdésem pedig,hogy tényleg van a parttól befelé,kb 2 méteres sávban hínár? Köszi a válaszokat!
Szia Andrea, a kisvasút ebben az évben is jár, a templomnál lehet felszállni Paralián. Biztos, hogy a kisfiad élvezni fogja!! smile smile
Grand Paralia Dátum: 2011-07-17 17:56:30
Opra Bódi Sándor írta ekkor: 2011-07-15 18:59:43
Sziasztok! Jön még valaki rajtunk kívül szept.27-tol Parálíára a Caravel apartmanba.Mi 6-an megyünk Egerből.Tud valaki mondani valamit róla? Van tv a szobákban? Előre is köszönöm! A mostanában indulóknak jó nyaralást!
Kedves Sándor! A Caravel az egyik központi apartmanunk, a földszinten egy kávézóval és szinte minden közel van! TV minden szobában van, bővebben a felszereltségről a köv. linken található több infó: http://www.grandtours.hu/apartman.php?apartman_id=1 Szeretettel várjuk a csapatot!!