A miénk 2 személyes szoba volt és 2 mély tányér, 2 lapos tányér volt!Pohár is volt!Evőeszköz is!Mondjuk mi vittünk kést,kanalat,villát!Minden szobában annyi van ahány fős!Úgy tudom!De jó nektek,h most mentek!Jó nyaralást!
Jövő héten megyünk, a 209-es szoba érdekelne, így, előzetesben... Köszi, üdv mkinek!