Kedves Bíró Ferencné!tiszaújvárosi vagyok,Polgáron lakom most.Párom intézi ezeket az ügyeket,de úgy hallottam,hogy aki tud 250-ben adni,attól vennénk szívesen.KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!!!!
Kedves Barbara! Én a jelenlegi középárfolyamon adom el és ez még az eladásitól 2-3 forinttal olcsóbb. Odakint 290-ben adják, de itthon sem fogtok ennyiért venni jelenleg sehol, mert mindenki legkevesebbért közép árfolyamon árulja!!!