(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

S. Tünde Dátum: 2011-06-28 11:51:40
Bodó Mária írta ekkor: 2011-06-24 13:47:13
Mi is július 4-én indulunk a Billy's apartmanba :) Immár harmadjára térek vissza Paraliára, nagyon szeretek ott lenni :)
Az yo. smile Hanyadik emeleten? Már voltál ebben az apartmanban?
Füz Anett Dátum: 2011-06-28 11:42:23
Szia!Mi 1 éve az Atlantisba voltunk!Nagyon jó kis szállás,csendes részen van közel a parthoz!Van egy pár alap evőeszköz,egy kis rezsó szerű valami,hűtő!A klimáért fizetni kell asszem 5 euro volt!Tartós élelmiszert lehet vinni,de nem érdemes sok mindent meg lehet venni kint is ugyanolyan áron mint itthon!A buszra javaslom a kispárnát és a takarót,éjszaka jól jön!:)
Hadi Hajnalka Dátum: 2011-06-28 11:06:05
Sziasztok! Júliusban indulunk és az Atlantisban lesz a szállásunk.Tudna valaki írni róla valamit?Abban is kérném a segítséget,hogy tartós élelmiszert át lehet-e vinni a határon?Még nem voltam buszos utazáson.Köszönöm
Nagyné Kálnási Ildikó Dátum: 2011-06-27 12:04:07
Tudja valaki,hogy van e még a búvárkodásra lehetőség??? Legutóbb még 2005-ben volt csak nem Paralián hanem nem messze Leptokarián. Be kellett fizetni és jöttek értünk kocsival és vissza is hoztak. Legutóbb 2009-ben voltunk de akkor nem mentünk és nem is érdeklődtünk utána. Most viszont megint mennénk ha lenne. Írjon valaki ha tudja,jó? Köszi.
Nagyné Kálnási Ildikó Dátum: 2011-06-27 12:01:18
Franciskának üzenem,hogy én is,hogy az Ágnes jól írta a Meteorákhoz mindegy mibe mész csak esetleg ha van hosszú szoknyád ami takarja a bokád vidd el és ráhúzod arra amiben vagy (én egy lapszoknyát,vagy ha úgy jobb strandszoknyát vittem és magamra tekertem a bejáratnál) és a vállad legyen elfedve. De a bejáratnál akit úgy találnak nincs megfelelően öltözve adnak neki. Ne aggódj!