Szia!Mi 1 éve az Atlantisba voltunk!Nagyon jó kis szállás,csendes részen van közel a parthoz!Van egy pár alap evőeszköz,egy kis rezsó szerű valami,hűtő!A klimáért fizetni kell asszem 5 euro volt!Tartós élelmiszert lehet vinni,de nem érdemes sok mindent meg lehet venni kint is ugyanolyan áron mint itthon!A buszra javaslom a kispárnát és a takarót,éjszaka jól jön!:)