(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Minden Barbara Dátum: 2011-06-24 17:16:33
írta ekkor: 2011-06-23 17:15:35
Szia Barbara bocsi a zavarásért, de nem kell esetleg neked euró, mert nekünk maradt meg, tiszaújvárosi vagyok?!
Kedves Bíró Ferencné!tiszaújvárosi vagyok,Polgáron lakom most.Párom intézi ezeket az ügyeket,de úgy hallottam,hogy aki tud 250-ben adni,attól vennénk szívesen.KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!!!!
Bodó Mária Dátum: 2011-06-24 13:47:13
S. Tünde írta ekkor: 2011-06-17 20:39:21
Mi a Billy's-ben.
Mi is július 4-én indulunk a Billy's apartmanba :) Immár harmadjára térek vissza Paraliára, nagyon szeretek ott lenni :)
Grand Paralia Dátum: 2011-06-24 11:09:06
Bíró Balázs írta ekkor: 2011-06-21 20:49:17
Sziasztok!Érdeklődnék azoktól, aki mostanában nyaraltak Görögországban, hogy érezteti-e bármilyen hatását a gazdaság válsága? Valamint az Athént érintő fakultatív program menetrendjében volt-e bármilyen fennakadás, program kimaradás?
Kedves Balázs!Azoknak a dolgoknak, amiket otthon a hírekben hallasz semmi nyomat az üdülőhelyeken. Itt továbbra is úgy működnek akár tavaly, az athéni kirándulásunk is elment. Ami plusz tavalyhoz képest, hogy most a Parlament előtt látni a békés tüntetők által felvert sátrakat, tüntetőtáblákat. Ennyi, ez viszont semmiféle veszélyt nem jelent, csak érdekes. Várunk Benneteket smile
Grand Paralia Dátum: 2011-06-24 10:53:22
Pálóczi Ágnes írta ekkor: 2011-06-23 19:26:23
Kedves Grand Tours!Miskolcról indulnánk veletek Paraliára és az lenne a kérdésem,hogy merre megy a busz?A menetrendben a miskolci indulás Tiszaújváros felé megy /1-es járat/,de több évi tapasztalat szerint a Mezőkövesd, Eger útvonalon megyünk /2-es járat/?Válaszod köszönöm!Üdv, Pági.
Kedves Pági!Mindig attól függ,hogy merre megy a busz,hogy melyik útvonalon milyen felszállók vannak. Utazása előtt pár nappal tudunk erre csak pontos választ adni. Üdv, :)
Vígh Katalin Judit Dátum: 2011-06-23 21:43:00
írta ekkor: 2011-06-23 16:51:55
Szia Barbara! Mi most jöttünk haza kedden a Caravelből, van klíma minden szobában még a 6 férőhelyesben is mind a kettőben, mi öten voltunk ott, igaz mi nem vettük igénybe, mert azért még elviselhető volt esténként a hőmérséklet. Ha érdekel akkor volt törölköző, evőeszközök annyi ahány férőhelyes a szoba, nálunk elég nagy kombi hűtőszekrény volt amit a képeken látsz a leírásnál. A fürdőszoba és a szobák is elég nagyok. A wifi elég jól működik érdemes laptop-ot vinni. Ha esetleg még valami érdekel írjál!
Sziasztok! A Caravel,mint maga az apartman milyen? A legfölső szintről tudtok vmit mondani?Milyen a kilátás az erkélyről? Mennyire van a strandtól? Milyen fakultatív progin voltatok? Khatesz