Sziasztok!Érdeklődnék azoktól, aki mostanában nyaraltak Görögországban, hogy érezteti-e bármilyen hatását a gazdaság válsága? Valamint az Athént érintő fakultatív program menetrendjében volt-e bármilyen fennakadás, program kimaradás?
Kedves Balázs!Azoknak a dolgoknak, amiket otthon a hírekben hallasz semmi nyomat az üdülőhelyeken. Itt továbbra is úgy működnek akár tavaly, az athéni kirándulásunk is elment. Ami plusz tavalyhoz képest, hogy most a Parlament előtt látni a békés tüntetők által felvert sátrakat, tüntetőtáblákat. Ennyi, ez viszont semmiféle veszélyt nem jelent, csak érdekes. Várunk Benneteket