Mi a 3. emeleten leszünk. És ti? Ketten megyünk a barátnőmmel. Még nem voltam ebben az apartmanban, legutóbb a Caravelben voltunk, csak ott már nem volt hely :(
De erről az apartmanról is csak jókat hallottam eddig. Mi Miskolcon szállunk fel. Ha jól emlékszem ti is, igaz ?
Mi a 2. emeleten.

Aham. Mi is Miskolcon szállunk fel.