(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

toth anna Dátum: 2011-06-29 00:32:03
Tudna valaki segíteni, hogy a buszra való felszálláshoz, majd a kinti szállás elfoglalásához milyen papirt kell magaddal viinni, ilyenre gondolok, hogy voucher vagy valami hasonló?!
S. Tünde Dátum: 2011-06-28 21:35:40
Bodó Mária írta ekkor: 2011-06-28 12:46:28
Mi a 3. emeleten leszünk. És ti? Ketten megyünk a barátnőmmel. Még nem voltam ebben az apartmanban, legutóbb a Caravelben voltunk, csak ott már nem volt hely :( De erről az apartmanról is csak jókat hallottam eddig. Mi Miskolcon szállunk fel. Ha jól emlékszem ti is, igaz ?
Mi a 2. emeleten. smile Aham. Mi is Miskolcon szállunk fel. smile
Farkas Franciska Dátum: 2011-06-28 19:37:30
Sziasztok,üdv mindenkinek! Hétfőn indulunk a Pelagos apartmanba, és olyan kérdésem lenne,hogy a wifinek milyen a lefedettsége?
Bodó Mária Dátum: 2011-06-28 12:46:28
S. Tünde írta ekkor: 2011-06-28 11:51:40
Az yo. smile Hanyadik emeleten? Már voltál ebben az apartmanban?
Mi a 3. emeleten leszünk. És ti? Ketten megyünk a barátnőmmel. Még nem voltam ebben az apartmanban, legutóbb a Caravelben voltunk, csak ott már nem volt hely :( De erről az apartmanról is csak jókat hallottam eddig. Mi Miskolcon szállunk fel. Ha jól emlékszem ti is, igaz ?
Hadi Hajnalka Dátum: 2011-06-28 12:41:41
Köszi Anett a gyors választ smile