(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Benedek Barnabás Dátum: 2011-06-23 13:02:19
Szia Barbara!!! A caravelbe mikor voltunk még nem volt klima de már most lehet h van.. A buszozás elviselhető, jó idő van délután indulsz, este alszol, és már reggel ott is vagy! mind a 3 hely király... jó utat rem én is el tudok utazni a fotós pályázatra hajtok...
Minden Barbara Dátum: 2011-06-23 09:53:49
Sziasztok!Mi aug.1-én indulunk Polgárról Paraliára a Caravel ?Kinek mi a véleménye a vámmentes boltról?A Caravel apartmanban tényleg nincs klíma?A buszozást ki hogy viselte el?Én már voltam Paralián,de akkor még 11 éves voltam:-)))Nem emléxem már.Ajánlották a Da Luxe-t és a The Gold-t,plusz a hOLLAHOPP-T is asszem az a medencés!!!ÍRJATOK!!!!THANKS MINDENKI:-)))
Pálóczi Ágnes Dátum: 2011-06-22 21:54:47
Nemec Erika írta ekkor: 2011-06-22 20:42:46
Szia! Mi ma jöttünk haza a Villa Thalassából. Ketten voltunk a második emeleten egy három személyes apartmanban. A konyha átlagosan van felszerelve viszont mindenből 4 db volt kis, nagy és mély tányér, bögre, pohár, villa, kés, kanál és kis kanál. Egy nagy szeletelő kés. Edényekből egy serpenyő egy lábas és egy literes tej forraló. Egy műanyag gyümölcs mosó és egy nagyobb műanyag salátás tál. Ami amúgy nem jellemző szivacs és mosógatószer is volt kirakva. Kétlapos rezsó, kisebb hűtöszekrény fagyasztóval. Fejenkét egy nagy törölközőt adnak. Amit hetente cserélnek mi kéthétig voltunk smile A nagy ágyon van egy nagy lepedő és ehhez egy nagy lepedő jár takarónak. Mi vittünk egy plusz kislepedőt, hogy ne egymásról húzogassuk le. Amúgy 20-21 fok alá éjjel sem megy le a hőmérséklet. A múlthéten cserélték le a szárító köteleket, "hivatalos szárítóra" ami ugyan 5 soros de csak a konyharuha fér rá, raktak hozzá 5 csipeszt is. Tehát a nagy strand törölközőnek érdemes kötelet vinni.
Szia Erika!Esetleg az árakkal kapcsolatban tudnál írni valami infót?Ásványvíz, gyros, gyümölcsök, egy tál ételek étteremben ilyenek érdekelnének.Válaszod előre is köszönöm.További szép nyarat!Üdv Ági.
Nemec Erika Dátum: 2011-06-22 20:42:46
Nagyné Kálnási Ildikó írta ekkor: 2011-06-21 17:13:33
Valaki írjon már nekem a Villa Thalassáról.......akár utas akár grand tours-os Vannak edények? Étkészlet? Evőeszköz? Adnak törölközőt? Minden érdekel.
Szia! Mi ma jöttünk haza a Villa Thalassából. Ketten voltunk a második emeleten egy három személyes apartmanban. A konyha átlagosan van felszerelve viszont mindenből 4 db volt kis, nagy és mély tányér, bögre, pohár, villa, kés, kanál és kis kanál. Egy nagy szeletelő kés. Edényekből egy serpenyő egy lábas és egy literes tej forraló. Egy műanyag gyümölcs mosó és egy nagyobb műanyag salátás tál. Ami amúgy nem jellemző szivacs és mosógatószer is volt kirakva. Kétlapos rezsó, kisebb hűtöszekrény fagyasztóval. Fejenkét egy nagy törölközőt adnak. Amit hetente cserélnek mi kéthétig voltunk smile A nagy ágyon van egy nagy lepedő és ehhez egy nagy lepedő jár takarónak. Mi vittünk egy plusz kislepedőt, hogy ne egymásról húzogassuk le. Amúgy 20-21 fok alá éjjel sem megy le a hőmérséklet. A múlthéten cserélték le a szárító köteleket, "hivatalos szárítóra" ami ugyan 5 soros de csak a konyharuha fér rá, raktak hozzá 5 csipeszt is. Tehát a nagy strand törölközőnek érdemes kötelet vinni.
Farkas Franciska Dátum: 2011-06-22 18:35:59
Na az előző hozzászólásomat ne vegyétek figyelembe,visszavontam :D