(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Farkas Franciska Dátum: 2011-06-21 20:03:44
Csontosné Mészáros Ildikó írta ekkor: 2011-06-21 09:14:59
Üdv! Mi is azon a héten leszünk a Pelagosba immáron 3x. A konyhai felszerelés. ahány fő annyi étkészlet (evőeszköz tányér, pohár, csésze...), főzőlap, főzőedény ahhoz elegendő amihez egy apartmanba kell. Hűtő, páraelszívó. Úgy látom hogy vízforraló is van, ami előző évben nem volt. Picit visszaolvasva írtam már a Pelagosról, és láthatod a mali címem ha kell valami info.
Köszönöm a választ!:) Még olyan kérdésem lenne,hogy kb milyen buszra számíthatunk?Emeletesre vagy simára?Győrben szállunk fel amugy :)
Nagyné Kálnási Ildikó Dátum: 2011-06-21 17:13:33
Valaki írjon már nekem a Villa Thalassáról.......akár utas akár grand tours-os Vannak edények? Étkészlet? Evőeszköz? Adnak törölközőt? Minden érdekel.
Csontosné Mészáros Ildikó Dátum: 2011-06-21 09:16:11
Bíró Balázs írta ekkor: 2011-06-20 19:29:17
Sziasztok! Július végén indulunk Paráliára, a Pelagos apartmanba.Szeretnék infókat a szállásról, felszereltségéről! Köszönöm!
Szia! Nézd meg az előző hozzászólásomat.
Csontosné Mészáros Ildikó Dátum: 2011-06-21 09:14:59
Farkas Franciska írta ekkor: 2011-06-20 18:42:10
Sziasztok! Júli 4.én indulunk Paráliára a Pelagos apartmanba...milyen konyhai eszközökre számíthatok?
Üdv! Mi is azon a héten leszünk a Pelagosba immáron 3x. A konyhai felszerelés. ahány fő annyi étkészlet (evőeszköz tányér, pohár, csésze...), főzőlap, főzőedény ahhoz elegendő amihez egy apartmanba kell. Hűtő, páraelszívó. Úgy látom hogy vízforraló is van, ami előző évben nem volt. Picit visszaolvasva írtam már a Pelagosról, és láthatod a mali címem ha kell valami info.
Nagyné Kálnási Ildikó Dátum: 2011-06-21 08:29:15
Mi már 3-szor voltunk Paralián és az idén is oda készülünk. Egy kis infó két apartmanról: A Caravel nagyon szuper és a tulaj (Panos) kitűnően beszél magyarul, egész nap ott van, remek koktélokat kever és mindig van valami nyereményjáték nála. Ebben az apartmanban voltunk kétszer már. A hátránya,hogy nincs klíma. A Billy'sben egyszer voltunk, ott van klíma és teljesen rendben van a szállás.(ezek egymás mellett vannak). Most a Villa Thalassa-ba készülünk. Erről esetleg valaki tudna mondani valamit??