Üdv!
Mi is azon a héten leszünk a Pelagosba immáron 3x. A konyhai felszerelés. ahány fő annyi étkészlet (evőeszköz tányér, pohár, csésze...), főzőlap, főzőedény ahhoz elegendő amihez egy apartmanba kell. Hűtő, páraelszívó. Úgy látom hogy vízforraló is van, ami előző évben nem volt. Picit visszaolvasva írtam már a Pelagosról, és láthatod a mali címem ha kell valami info.
Köszönöm a választ!:)
Még olyan kérdésem lenne,hogy kb milyen buszra számíthatunk?Emeletesre vagy simára?Győrben szállunk fel amugy :)