Köszönöm a választ!:)
Még olyan kérdésem lenne,hogy kb milyen buszra számíthatunk?Emeletesre vagy simára?Győrben szállunk fel amugy :)
Szuperek a buszok! Úgy tudom, hogy emeletes és nem emeletes busz is van, de mindkettő tiszta, nagy és kényelmes. (Zakynthosra emeletessel mentem, de a gyűjtőjárat egyszintes volt) Kávét, Cappuccinót lehetett rajta venni, tv is volt.