(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Farkas Franciska Dátum: 2011-06-22 12:01:05
Sziasztok! Július 4.-ére keresnék útitársat keresztanyum mellé,mert a társa lebetegedett...4-en mentünk volna, én, a párom és keresztanyum Paráliára...és mellé kellene egy hölgy :)
Kulcsár Zsuzsa Dátum: 2011-06-22 08:29:43
Farkas Franciska írta ekkor: 2011-06-21 20:03:44
Köszönöm a választ!:) Még olyan kérdésem lenne,hogy kb milyen buszra számíthatunk?Emeletesre vagy simára?Győrben szállunk fel amugy :)
Szuperek a buszok! Úgy tudom, hogy emeletes és nem emeletes busz is van, de mindkettő tiszta, nagy és kényelmes. (Zakynthosra emeletessel mentem, de a gyűjtőjárat egyszintes volt) Kávét, Cappuccinót lehetett rajta venni, tv is volt.
Csontosné Mészáros Ildikó Dátum: 2011-06-21 20:49:49
A buszt én nem tudom, mi mindíg kocsival megyünk, de amit láttam az nagyon pozitív!! Szuper buszok és kedves segítőkész sofőrök.
Bíró Balázs Dátum: 2011-06-21 20:49:17
Sziasztok!Érdeklődnék azoktól, aki mostanában nyaraltak Görögországban, hogy érezteti-e bármilyen hatását a gazdaság válsága? Valamint az Athént érintő fakultatív program menetrendjében volt-e bármilyen fennakadás, program kimaradás?
Bíró Balázs Dátum: 2011-06-21 20:29:25
Köszönöm a választ!