Szia!
Május 16-tól voltunk Paralián az Ino apartmanba.
Kérdésedre ?,laticel,napernyő ha kocsival mentek érdemes vinni,lehet bérelni de árat nem tudok mert mi nem tartottunk igényt rá. Vizforraló nincs ,kétlapos villanyfőző,és /fő legszükségesebb edény,van. Törülközőt adnak. Az apartman szép,tiszta,kedves tulaj ,főleg ha beszéltek Németül,,,,szeret a hölgy beszélgetni.
Ami hátrány volt ,hogy rendkivül kicsi a fürdőszoba.
Jó nyaralást!!
Köszönöm a választ!