(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Bíró Balázs Dátum: 2011-06-20 19:29:17
Sziasztok! Július végén indulunk Paráliára, a Pelagos apartmanba.Szeretnék infókat a szállásról, felszereltségéről! Köszönöm!
Míg Krisztián Dátum: 2011-06-20 19:17:49
Mi júli 18 Kyriaki . Majd beszámolok! :)))
Farkas Franciska Dátum: 2011-06-20 18:42:10
Sziasztok! Júli 4.én indulunk Paráliára a Pelagos apartmanba...milyen konyhai eszközökre számíthatok?
toth anna Dátum: 2011-06-20 14:14:18
Júli 26-tól megy esetleg valaki a kyriakiba???:)) smile
Deák Zsolt Dátum: 2011-06-19 23:14:54
Gácsi Angyalka írta ekkor: 2011-06-19 18:16:27
Szia! Május 16-tól voltunk Paralián az Ino apartmanba. Kérdésedre ?,laticel,napernyő ha kocsival mentek érdemes vinni,lehet bérelni de árat nem tudok mert mi nem tartottunk igényt rá. Vizforraló nincs ,kétlapos villanyfőző,és /fő legszükségesebb edény,van. Törülközőt adnak. Az apartman szép,tiszta,kedves tulaj ,főleg ha beszéltek Németül,,,,szeret a hölgy beszélgetni. Ami hátrány volt ,hogy rendkivül kicsi a fürdőszoba. Jó nyaralást!!
Köszönöm a választ! smile