(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Vámosi Józsefné Dátum: 2011-05-30 15:21:55
Grand Paralia írta ekkor: 2011-05-30 09:32:10
Kedves Erika, van egy hotel, aminek a tetőteraszán van medence. Beszéltünka tualjdonossal és megengedi, hogy használja, amennyiben alkalmasnak találja azt az úszásra! Szeretettel várjuk és ha megérkezett megnézzük a medencét!
Kedves Eszter és Szandra! Nagyon szépen köszönöm a gyors választ és segítséget. Szerintem biztos jó lesz a medence. Amennyiben Isten is úgy akarja, jövő héten kedden dél körül megérkezünk autóval a Caravelbe és találkozunk. Panos ismer minket, tavaly kétszer is voltunk nála, Ő segített szeptemberben édesanyámnak a vese dialízis megoldásában. Édesanya sajnos már azóta az angyalok között van, itt hagyott minket, de élete legszebb hetét töltette ott, először látva a tengert. Ezért is megyünk vissza és visszük édesapámat is. Kívánok szép napokat addig üdvözlettel: Erika
Vámosi Józsefné Dátum: 2011-05-30 15:21:50
Grand Paralia írta ekkor: 2011-05-30 09:32:10
Kedves Erika, van egy hotel, aminek a tetőteraszán van medence. Beszéltünka tualjdonossal és megengedi, hogy használja, amennyiben alkalmasnak találja azt az úszásra! Szeretettel várjuk és ha megérkezett megnézzük a medencét!
Kedves Eszter és Szandra! Nagyon szépen köszönöm a gyors választ és segítséget. Szerintem biztos jó lesz a medence. Amennyiben Isten is úgy akarja, jövő héten kedden dél körül megérkezünk autóval a Caravelbe és találkozunk. Panos ismer minket, tavaly kétszer is voltunk nála, Ő segített szeptemberben édesanyámnak a vese dialízis megoldásában. Édesanya sajnos már azóta az angyalok között van, itt hagyott minket, de élete legszebb hetét töltette ott, először látva a tengert. Ezért is megyünk vissza és visszük édesapámat is. Kívánok szép napokat addig üdvözlettel: Erika
Vámosi Józsefné Dátum: 2011-05-30 15:21:44
Grand Paralia írta ekkor: 2011-05-30 09:32:10
Kedves Erika, van egy hotel, aminek a tetőteraszán van medence. Beszéltünka tualjdonossal és megengedi, hogy használja, amennyiben alkalmasnak találja azt az úszásra! Szeretettel várjuk és ha megérkezett megnézzük a medencét!
Kedves Eszter és Szandra! Nagyon szépen köszönöm a gyors választ és segítséget. Szerintem biztos jó lesz a medence. Amennyiben Isten is úgy akarja, jövő héten kedden dél körül megérkezünk autóval a Caravelbe és találkozunk. Panos ismer minket, tavaly kétszer is voltunk nála, Ő segített szeptemberben édesanyámnak a vese dialízis megoldásában. Édesanya sajnos már azóta az angyalok között van, itt hagyott minket, de élete legszebb hetét töltette ott, először látva a tengert. Ezért is megyünk vissza és visszük édesapámat is. Kívánok szép napokat addig üdvözlettel: Erika
Farkas Franciska Dátum: 2011-05-30 13:49:35
Sziasztok!:) Júliusban megyünk busszal Paráliára, és olyan kérdésem lenne,hogy a buszon mennyi az átlagéletkor kb? Inkább idősebbek vannak,vagy fiatalok?:)
Grand Paralia Dátum: 2011-05-30 09:32:10
Vámosi Józsefné írta ekkor: 2011-05-29 11:54:02
Kedves Eszter és Szandra! Sajnos évek óta nyaki gerincproblémákkal küzdök. Fontos szerepe van a gyógyulásomnál az úszásnál. A Grandtours-nál sajnos nincs medencés apartman, de megoldható esetleg valamelyik partnerirodánál, hogy igénybe vegyem a medencét napi 20 percre úszás céljából? Az igaz, hogy a tenger ott van, de az sajnos nem alkalmas hátúszásra, főleg nem gyógyászati célra. Előre is köszönöm, nagyon szép napot kívánok Erika
Kedves Erika, van egy hotel, aminek a tetőteraszán van medence. Beszéltünka tualjdonossal és megengedi, hogy használja, amennyiben alkalmasnak találja azt az úszásra! Szeretettel várjuk és ha megérkezett megnézzük a medencét!