(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Vámosi Józsefné Dátum: 2011-05-30 15:23:27
Jézusom, azt hiszem a szerver kicsit megbolondult, elnézést kérek érte!! smile
Vámosi Józsefné Dátum: 2011-05-30 15:22:17
Grand Paralia írta ekkor: 2011-05-30 09:32:10
Kedves Erika, van egy hotel, aminek a tetőteraszán van medence. Beszéltünka tualjdonossal és megengedi, hogy használja, amennyiben alkalmasnak találja azt az úszásra! Szeretettel várjuk és ha megérkezett megnézzük a medencét!
Kedves Eszter és Szandra! Nagyon szépen köszönöm a gyors választ és segítséget. Szerintem biztos jó lesz a medence. Amennyiben Isten is úgy akarja, jövő héten kedden dél körül megérkezünk autóval a Caravelbe és találkozunk. Panos ismer minket, tavaly kétszer is voltunk nála, Ő segített szeptemberben édesanyámnak a vese dialízis megoldásában. Édesanya sajnos már azóta az angyalok között van, itt hagyott minket, de élete legszebb hetét töltette ott, először látva a tengert. Ezért is megyünk vissza és visszük édesapámat is. Kívánok szép napokat addig üdvözlettel: Erika
Vámosi Józsefné Dátum: 2011-05-30 15:22:16
Grand Paralia írta ekkor: 2011-05-30 09:32:10
Kedves Erika, van egy hotel, aminek a tetőteraszán van medence. Beszéltünka tualjdonossal és megengedi, hogy használja, amennyiben alkalmasnak találja azt az úszásra! Szeretettel várjuk és ha megérkezett megnézzük a medencét!
Kedves Eszter és Szandra! Nagyon szépen köszönöm a gyors választ és segítséget. Szerintem biztos jó lesz a medence. Amennyiben Isten is úgy akarja, jövő héten kedden dél körül megérkezünk autóval a Caravelbe és találkozunk. Panos ismer minket, tavaly kétszer is voltunk nála, Ő segített szeptemberben édesanyámnak a vese dialízis megoldásában. Édesanya sajnos már azóta az angyalok között van, itt hagyott minket, de élete legszebb hetét töltette ott, először látva a tengert. Ezért is megyünk vissza és visszük édesapámat is. Kívánok szép napokat addig üdvözlettel: Erika
Vámosi Józsefné Dátum: 2011-05-30 15:22:14
Grand Paralia írta ekkor: 2011-05-30 09:32:10
Kedves Erika, van egy hotel, aminek a tetőteraszán van medence. Beszéltünka tualjdonossal és megengedi, hogy használja, amennyiben alkalmasnak találja azt az úszásra! Szeretettel várjuk és ha megérkezett megnézzük a medencét!
Kedves Eszter és Szandra! Nagyon szépen köszönöm a gyors választ és segítséget. Szerintem biztos jó lesz a medence. Amennyiben Isten is úgy akarja, jövő héten kedden dél körül megérkezünk autóval a Caravelbe és találkozunk. Panos ismer minket, tavaly kétszer is voltunk nála, Ő segített szeptemberben édesanyámnak a vese dialízis megoldásában. Édesanya sajnos már azóta az angyalok között van, itt hagyott minket, de élete legszebb hetét töltette ott, először látva a tengert. Ezért is megyünk vissza és visszük édesapámat is. Kívánok szép napokat addig üdvözlettel: Erika
Vámosi Józsefné Dátum: 2011-05-30 15:22:05
Grand Paralia írta ekkor: 2011-05-30 09:32:10
Kedves Erika, van egy hotel, aminek a tetőteraszán van medence. Beszéltünka tualjdonossal és megengedi, hogy használja, amennyiben alkalmasnak találja azt az úszásra! Szeretettel várjuk és ha megérkezett megnézzük a medencét!
Kedves Eszter és Szandra! Nagyon szépen köszönöm a gyors választ és segítséget. Szerintem biztos jó lesz a medence. Amennyiben Isten is úgy akarja, jövő héten kedden dél körül megérkezünk autóval a Caravelbe és találkozunk. Panos ismer minket, tavaly kétszer is voltunk nála, Ő segített szeptemberben édesanyámnak a vese dialízis megoldásában. Édesanya sajnos már azóta az angyalok között van, itt hagyott minket, de élete legszebb hetét töltette ott, először látva a tengert. Ezért is megyünk vissza és visszük édesapámat is. Kívánok szép napokat addig üdvözlettel: Erika