Kedves Erika, van egy hotel, aminek a tetőteraszán van medence. Beszéltünka tualjdonossal és megengedi, hogy használja, amennyiben alkalmasnak találja azt az úszásra! Szeretettel várjuk és ha megérkezett megnézzük a medencét!
Kedves Eszter és Szandra!
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ és segítséget. Szerintem biztos jó lesz a medence. Amennyiben Isten is úgy akarja, jövő héten kedden dél körül megérkezünk autóval a Caravelbe és találkozunk. Panos ismer minket, tavaly kétszer is voltunk nála, Ő segített szeptemberben édesanyámnak a vese dialízis megoldásában. Édesanya sajnos már azóta az angyalok között van, itt hagyott minket, de élete legszebb hetét töltette ott, először látva a tengert. Ezért is megyünk vissza és visszük édesapámat is. Kívánok szép napokat addig
üdvözlettel: Erika