Bocsánat, véletlenül azt gondoltam Ti is hozzáfértek a regisztrációban megadott e-mail címhez...
Szóval:
[email protected]
Segítségeteket előre is megköszönöm!
...és végül is, ha valaki még nálam is informálódni szeretne a Billy's-ről, keressen, szívesen válaszolok (bár én kétszeri utazással és harmadszori tervezet menettel, lehet kissé már elfogult vagyok :-) ...)
Attila
Kedves Eszter és Szandra!
Természetesen megadom a kért e-mail címet... elsőre azért nem tettem hozzá, mert azt gondoltam Ti is látjátok a regisztrációként megadott címet :-) szóval a kért info-t a
[email protected] címre küldhetitek el. Előre is köszönöm a segítségeteket!
Attila
ui: ha valakit érdekel esetleg valami info a Billy's-ről, természetesen nyugodtan kérdezhet, bár tartok tőle így a harmadik utunk előtt kissé elfogultak vagyunk a hellyel kapcsolatban :-)