Kedves eszter és Szandra!
Nagy segítséget kérnék tőletek. Júliusban megyünk a barátainkkal Paráliára a Billy's-be. Tavaly és az előtte lévő évben is voltunk Yottánál és megígértem neki, hogy a következő alkalommal - azaz idén nyáron ha megyünk - viszünk neki valamit... de sajna az az e-mail cím és telefonszám amit megadott az idén nem jelentkezik és mielőtt odacuccolok, szeretném tudatni vele, hogy mit viszek és megkérdezni, szüksége van-e még rá... tudom, hogy ez egy fórum, de ha privátban esetleg meg tudnátok nekem küldeni küldeniYotta telefonszámát, vagy e-mail címét rendkívűl hálás lennék!
Köszönettel:
Attila