Sziasztok!
Reméljük, hogy a tegnapi első csoport gond nélkül megérkezett, és már élvezi Görögországot és a tengert. Reméljük a gyros még mindig nagyon finom, a frappé hideg és habos. Kívánunk nekik nagyon jó pihenést, jó időt, jó szórakozást.
Üdv.: Görög imádó törzsutas
Kedves Görög imádó törzsutasunk! Jelenleg hétágra süt a nap, 27 fok körül, de természetesen lesz ez még jobb is. A jelenlegi csoport gond nélkül megérkezett, jelenleg a Meteorák kolostorainak látványát élvezik, vagy pedig a parton rákészülnek a holnapi hajókázásra :)