(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Vámosi Józsefné Dátum: 2011-05-25 14:23:46
Sziasztok! Reméljük, hogy a tegnapi első csoport gond nélkül megérkezett, és már élvezi Görögországot és a tengert. Reméljük a gyros még mindig nagyon finom, a frappé hideg és habos. Kívánunk nekik nagyon jó pihenést, jó időt, jó szórakozást. Üdv.: Görög imádó törzsutas
Grand Paralia Dátum: 2011-05-20 18:54:33
Vámosi Józsefné írta ekkor: 2011-05-20 09:43:10
Szia Beáta! Mi már kétszer voltunk kocsival Paralián. Mindkét alkalommal részt vettünk a fakultatív Skiathosi hajókiránduláson. Egy központi helyen gyülekezünk kora reggel Paralián, felülünk a buszra, majd kb.2,5-3 órát utazunk (szép helyeken) a kikötőbe, ahonnan indul a hajó. Kihagyni nem szabad!!! Felejthetetlen élmény minden alkalommal smile smile Szóval nem kell saját kocsival menni a kikötőbe. Üdv. Egy görög imádó törzsutas
Kedves Beáta! Görög imádó törzsutasunk válasza teljesen helyes, bárki jelentkezhet fakultatív kirándulásra. Csak egy dologra kell figyelni, görög idő szerint pontosan kell érkezni a gyülekezőre! smile
Grand Paralia Dátum: 2011-05-20 18:50:35
Vámosi Józsefné írta ekkor: 2011-05-19 09:56:38
Kedves Eszter és Szandra! Többször voltunk Paralián, nagyon jó kapcsolatunk volt Zsuzsival. Sokat beszélgettünk, nevettünk, mesélt egy-két érdekes dolgot "problémás" utasokról smile Nem lesz könnyű Őt pótolni, de biztos vagyok benne, hogy mindent megfogtok tenni, hogy mindenkinek a legkellemesebb nyaralást biztosítsátok. Kívánok Nektek ehhez sok sikert és kitartást. Hamarosan találkozunk, szép napot nektek Erika Ui: sok fórumozó nevében kérhetném esetleg, hogy hetente egyszer-kétszer néhány szóban küldjetek időjárás és tenger hőmérséklet jelentést? Szerintem ez mindenkit foglalkozat, érdekel.
Kedves Hölgyem! Nagyon jó a felvetés, az időjárás mindig sokakat érdekel!Ezért arra gondoltunk, hogy mindenki kérdésére választ adjunk, mellékelünk egy linket, amin mindenki a számára megfelelő időpontra megtudhatja az időjáráselőrejelzést. http://freemeteo.com/default.asp?pid=23&gid=735914&la=16 Köszönjük jókívánságait, szeretettel várjuk!
Vámosi Józsefné Dátum: 2011-05-20 09:43:10
Horváthné Bank Beáta írta ekkor: 2011-05-20 09:37:23
Sziasztok! Júliusan megyünk autóval Paraliára. A fakultatív programok közül a Skiathosi hajókirándulást mindenképp választanánk. A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor a buszos csoporttal megyünk illetve saját autóval kell lemennünk a kikötőhöz? Bea
Szia Beáta! Mi már kétszer voltunk kocsival Paralián. Mindkét alkalommal részt vettünk a fakultatív Skiathosi hajókiránduláson. Egy központi helyen gyülekezünk kora reggel Paralián, felülünk a buszra, majd kb.2,5-3 órát utazunk (szép helyeken) a kikötőbe, ahonnan indul a hajó. Kihagyni nem szabad!!! Felejthetetlen élmény minden alkalommal smile smile Szóval nem kell saját kocsival menni a kikötőbe. Üdv. Egy görög imádó törzsutas
Horváthné Bank Beáta Dátum: 2011-05-20 09:37:23
Sziasztok! Júliusan megyünk autóval Paraliára. A fakultatív programok közül a Skiathosi hajókirándulást mindenképp választanánk. A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor a buszos csoporttal megyünk illetve saját autóval kell lemennünk a kikötőhöz? Bea