(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Kandi Gábor Dátum: 2011-05-12 16:14:04
Sziasztok! Mi is Győrből indulunk de szeptember 4-én.
Farkas Franciska Dátum: 2011-05-12 13:21:15
Sziasztok! Július 4.én indulunk Paráliába 4en busszal, győri felszállással. Megy még valaki ebben az időpontban?
Míg Krisztián Dátum: 2011-05-12 11:35:55
Milyen bulik vannak a sétálóutcán? Milyen zenés helyek?
Lesku Ivett Dátum: 2011-05-11 11:58:13
Sziasztok!Milyen idő van most Parálián?Mi június 20-án megyünk!Reméljük jó idő lesz!!Már ez lesz a 6-ik alkalom,h ide megyünk! :)
Grand Éva Dátum: 2011-05-10 20:09:16
Vámosi Józsefné írta ekkor: 2011-05-08 11:24:51
Szia Grandéva! Egyénileg megyünk a Caravel Apartmanba június 07-től. Tavaly kétszer is voltunk ott. Most azt látom, hogy van légkondi. Úgy emlékszem tavaly még nem volt. Előre is köszönöm Üdv.: Vámosi Erika
Szia Erika!Panosék az idén szerelnek fel minden szobát légkondival,úgy tudjuk már elkészültek a munkálatokkal.Ha nagyon meleg lesz, már lehet kérni a használatát.Üdv: Éva