Szia Grandéva!
Egyénileg megyünk a Caravel Apartmanba június 07-től. Tavaly kétszer is voltunk ott. Most azt látom, hogy van légkondi. Úgy emlékszem tavaly még nem volt. Előre is köszönöm
Üdv.: Vámosi Erika
Szia Erika!Panosék az idén szerelnek fel minden szobát légkondival,úgy tudjuk már elkészültek a munkálatokkal.Ha nagyon meleg lesz, már lehet kérni a használatát.Üdv: Éva