2011. június 07-én szeretnénk Parálián eltölteni egy szép hetet. Előre láthatólag egy több fős csoporttal érkezünk. Úgy hallottuk, hogy már nem szükséges útlevél. Szeretnénk tudni, hogy mi igaz ebből a hírből. Többen azért tartózkodnak az utazástól mert Szerbiába és Macedóniába eddig útlevél kellett. Ha lehet tájékoztassanak, kell-e útlevél?
üdv. Tisztelt Fekete Mihály. lenne Önhöz egy kérdésem, inkább kérésem. erre az e-mail címre küldjön nekem egy levelet és ott leírnám amit szeretnék:
[email protected]
előre is nagyon köszönöm
u.i.: elnézést kérek a zavarásért, de fontos lenne nekem