(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Parálián
Fórum bejegyzései

Takács Renáta Dátum: 2011-02-21 18:46:26
üdv.azzal kapcsolatban szeretnék kérdezni h paralián szeretnénk ketten nyaralni junius 7én az ino apartmanban,megkérdezhetem h azt mit jelent h opcionálisan lefoglalva??? nemis lehet akkor menni? vagy hogy derül ki meg mikor h igen vagy nem?
Takács Renáta Dátum: 2011-02-21 18:46:06
üdv.azzal kapcsolatban szeretnék kérdezni h paralián szeretnénk ketten nyaralni junius 7én az ino apartmanban,megkérdezhetem h azt mit jelent h opcionálisan lefoglalva??? nemis lehet akkor menni? vagy hogy derül ki meg mikor h igen vagy nem?
Grand Éva Dátum: 2011-02-14 16:15:43
fekete mihály írta ekkor: 2011-02-12 14:00:19
2011. június 07-én szeretnénk Parálián eltölteni egy szép hetet. Előre láthatólag egy több fős csoporttal érkezünk. Úgy hallottuk, hogy már nem szükséges útlevél. Szeretnénk tudni, hogy mi igaz ebből a hírből. Többen azért tartózkodnak az utazástól mert Szerbiába és Macedóniába eddig útlevél kellett. Ha lehet tájékoztassanak, kell-e útlevél?
Kedves Mihály!A szerbek tavaly június közepe óta nem teszik kötelezevő az útlevelet határátlépésnél, elég az új típusú személyi igazolvány. A macedonoknál már két éve ugyanez a helyzet. A szerbek egyébként visszavonásig engedélyezték ezt az utazási formát, de egyenlőre még érvényben van.
ballamark Dátum: 2011-02-13 13:08:20
Kápolnási Tamás írta ekkor: 2011-02-07 10:03:06
Ha valaki autóval jönne Görögbe és nem ismeri az utat,szívesen segítek kifelé.Május 26.-án indulok Pestmegyéből
üdv. Tisztelt Kápolnási Tamás. lenne Önhöz egy kérdésem, inkább kérésem. erre az e-mail címre küldjön nekem egy levelet és ott leírnám amit szeretnék: [email protected] előre is nagyon köszönöm u.i.: elnézést kérek a zavarásért, de fontos lenne nekem
ballamark Dátum: 2011-02-13 00:19:05
fekete mihály írta ekkor: 2011-02-12 14:00:19
2011. június 07-én szeretnénk Parálián eltölteni egy szép hetet. Előre láthatólag egy több fős csoporttal érkezünk. Úgy hallottuk, hogy már nem szükséges útlevél. Szeretnénk tudni, hogy mi igaz ebből a hírből. Többen azért tartózkodnak az utazástól mert Szerbiába és Macedóniába eddig útlevél kellett. Ha lehet tájékoztassanak, kell-e útlevél?
üdv. Tisztelt Fekete Mihály. lenne Önhöz egy kérdésem, inkább kérésem. erre az e-mail címre küldjön nekem egy levelet és ott leírnám amit szeretnék: [email protected] előre is nagyon köszönöm u.i.: elnézést kérek a zavarásért, de fontos lenne nekem