Szia! Először is tengerpartról annyit, hogy sekély a víz és viszonylag tiszta is, de azt hozzá kell tennem, hogy nem annyira, mint Neos Marmarason vagy Sartin.A Caravel apartman 2 légterű apartmanja valóban optimális 5 főnek, abban kényelmesen elfértek. A 4 fős apartmanokat sehol sem lehet pótágyazni,mivel oda már nem férne el egy 5.ágy. Az autóval való közlekedés egyáltalán nem gáz, de a korlátotó tábláknál fokozottan ügyelni kell, mert a rendőrök előszeretettel odaállnak mérni. Ha valaki szabályosan közlekedik, azt nem bántják. Ha mégis bemérnek gyorshajtással, akkor lehet velük alkudozni a büntetés mértékéről. Utitársak keresésével szerintem nem kell foglalkoznotok, mert lehet, hogy több vele a zavaró tényező, mint az előny( nem egyforma sebesség, nem azonos igény a megállásokra,stb). Remélem segítettem, ha van még kérdés, nyugodtan írj.
Szia Éva!
Lenne még egy pár kérdésem a Caravel apartmannal kapcsolatban. A szobákban van TV vagy csak a társalgóban? A WIFI vétel azért elfogadható, érdemes laptop-ot vinni? A képekből úgy láttam, hogy a konyhasarokban nincs mikró, de a leírás szerint van, vagy csak nem mindegyik szobában? Mi a 2 vagy 3 emeleti 15 vagy 21-es szobát néztük ki azokban van mikró és tv? A kitelepített idegenvezető irodája melyik apartmanban van és mettől-meddig áll az utasok rendelkezésére, segítségére?
Válaszodat előre is köszönöm!